Король Норвегії Гаральд V впав під час візиту до королеви Маргрете II в Данії

Король Норвегії Гаральд V впав під час візиту до королеви Данії Маргрете II

Фото: Ole Jensen/Getty Images

Король Норвегії Гаральд V під час візиту до Данії спіткнувся і впав перед королевою Маргрете II. Неприємний інцидент стався, коли 86-річний монарх, який ходить за допомогою милиць, разом із дружиною Сонею піднімався сходами королівського палацу. Про це пише журнал Hello.

Після падіння Гаральду V допомогли піднятися помічники, потім королева Маргрете II прийняла його в офіційній резиденції. Судячи з усього, монарх не постраждав, оскільки на знімках репортерів він зображений усміхненим.

Це одна з небагатьох публічних появ Маргрете II на публіці за останні місяці після перенесеної у лютому операції на спині. Король Гаральд V, який є  їй троюрідним братом, також проходить реабілітацію після операції на нозі. Торік у березні монарх заразився COVID-19, а наприкінці літа знову потрапив до лікарні, де його лікували від інфекції. Ні Маргрете II, ні Гаральд V не були присутні на коронації короля Чарльза III у Вестмінстерському абатстві.

Імператори Норвегії прибули до Данії з дводенним офіційним візитом на королівському кораблі. Зустріч покликана зміцнити історичні зв’язки та тісні добросусідські відносини між двома країнами.

Фото: Ole Jensen/Getty Images

Фото: Ole Jensen/Getty Images

Фото: Ole Jensen/Getty Images

Фото: Ole Jensen/Getty Images

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить