Кондратюк зізнався, чому не готовий пробачити Козловському

Кондратюк зізнався, чому не готовий пробачити Козловському

Фото: youtube.com/Слава Дьомін

Продюсер та телеведучий Ігор Кондратюк в інтерв’ю зі Славою Дьоміним зізнався, як він ставиться до того, що Віталій Козловський пішов служити і вже склав присягу, а також чому він не готовий пробачити експідопічному. За словами Кондратюка, він не готовий скасувати суди, оскільки на засіданнях було доведено, що артист порушив закон.

– Конфлікт був. Суди були. Усі він програв. Винен мені гроші. Нічого не сплачує. Це його життя. Мене цікавить тільки те, чи він виконає по суду те, що йому приписано. Суди виграно. Штрафи потрібно сплачувати. Він як чоловік повинен заплатити. Зі мною було б те саме. Я ставлюся до людей так, як хотів би, щоб ставилися до мене. Бачить Бог, деякі з тих, хто перемагав у «Шансі», винні мені зараз більше, ніж Козловський. Але він єдиний, у кого не вистачило мізків, зробити це по-людськи. Тому він і винен. Щиро кажучи, я не збираюся анулювати суди, які були. Це не про милосердя. Він свідомо порушував закон. Його за це було покарано судами. Причому дуже легко, – зазначив Кондратюк.

«Війна» між Козловським та Кондратюком триває з 2012 року, після того, як артист в односторонньому порядку розірвав ділові відносини з експродюсером. Останній заборонив співаку виконувати 49 пісень, написаних під час їхньої співпраці.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить