Концерт австралійця Dub FX у Києві скасували через його співпрацю з російським музикантом

Концерт австралійця Dub FX у Києві скасували через його співпрацю з російським музикантом

Фото: instagram.com/dubfx11

Благодійний концерт австралійського музиканта Dub FX (Бенджаміна Стенфорда) у Києві, запланований на 10 вересня у «Садах бажань» (ВДНГ), скасували через його співпрацю з виконавцем із РФ. Організатори ухвалили таке рішення після того, як артист випустив трек No More із сумнівним змістом «проти війни», записаний за участю російського музиканта Steppa Style. Про це повідомляється в соцмережах артпростору Uyava.

— Друзі, змушені повідомити Вам, виступ DUB FX скасовано через некомпетентність артиста та співпрацю з російським виконавцем. Ми з командою засмучені та розчаровані, багато сил, часу та коштів було вкладено у цей проєкт. І все це – заради ваших емоцій та благодійної мети. Але, на жаль, виступ скасовано. Ми зазнаємо збитків, а українські фанати отримали ніж у спину в такий нелегкий для нас час, — йдеться у пості.

У пісні Dub FX та Steppa Style звучать рядки «no more guns, no more bombs» (більше ніякої зброї, ніяких бомб — Авт.) під відеоряд документальних кадрів бойових дій в Україні, знятих переважно російськими пропагандистами.

Концерт Dub FX планували провести в Україні ще на початку липня, проте музикант попросив його перенести на 10 вересня. Пізніше організатори виступу отримали листа від артиста, в якому він сумнівався у благодійній меті заходу. А коли менеджери надали виконавцю розгорнуту відповідь, він вибачився за свої слова.

— У нас багато емоцій з цього приводу зараз, команда артиста не дає нам відповіді щодо відшкодування наших витрат. Ми приносимо вибачення нашим гостям і сподіваємося на розуміння, — зазначили організатори.

Dub FX 40 років. Він австралійський хіп-хоп-і реггі-виконавець. На початку кар’єри виступав як вуличний музикант у країнах Європи. У 2020 році випустив альбоми Roots та Branches. Найвідоміші його треки: Flow та NO REST FOR THE WICKED.

Фото: facebook.com/uyava.art

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить