Командир ЗСУ на сцені «Голосу країни» вразив академічним виконанням гімну столиці «Києве мій»

Командир ЗСУ на сцені «Голосу країни» вразив академічним виконанням гімну столиці «Києве мій»

Фото: скриншот видео youtube.com/Голос країни

У першому випуску 13-го сезону «Голосу країни», зйомки якого проходили у Варшаві, виступив командир взводу 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу Юрій Городецький. Захисник виконав на сцені гімн української столиці «Києве мій», підкоривши присутніх на знімальному майданчику академічним вокалом. На сліпих прослуховуваннях до нього повернулися одразу два тренери — Надя Дорофєєва та Іван Клименко.

– У нас комендантський взвод. У мене в підпорядкуванні є 22 військовослужбовці. Неважливо, хто ти за посадою і в якому військовому званні. Насамперед потрібно бути людяним. Вони для мене як одна сім’я. Музика у моєму житті була з дитинства. Війна змінила кожного українця. Усі стали сильнішими. Я почав цінувати кожну хвилину. Життя дуже коротке, і його потрібно просто цінувати, — розповів Юрій Городецький.

У результаті військовослужбовець обрав команду Дорофєєвої.

— Ви навіть не уявляєте, яка це для мене честь. Дякую вам за щирість, дякую, що ви тут, дякую, що ви осяяли цю сцену своєю піснею, своїм голосом, – зауважила Надя.

Городецькому 25 років. Він родом з Одеси, з 18 років служить у ЗСУ. Його дружина також військовослужбовець і знаходиться на фронті. Саме вона зняла відео, що завірусилося мережею, як чоловік виконує авторську пісню побратимам.

Пісня «Києве мій» композитора Ігоря Шамо на слова поета Дмитра Луценка була написана 1962-го. Того ж року її вперше виконав співак Юрій Гуляєв. З листопада 2014 року є офіційним гімном Києва.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить