Художник Нікіта Тітов зустрів Стівена Фрая у Києві та подарував йому портрет

Художник Нікіта Тітов зустрів Стівена Фрая у Києві та подарував йому портрет

Фото: facebook.com/nikitavltitov

Британський актор та письменник Стівен Фрай під час свого візиту до Києва зустрівся з українським художником-ілюстратором Нікітою Тітовим. Про це Тітов розповів у соцмережах, опублікувавши спільний знімок зі знаменитістю.

— В Україні зараз найбільша концентрація добрих людей, яких можна зустріти на кожному кроці. Зустріли Стівена Фрая, побігли зустрічати інших, – підписав він фото.

Кадр було зроблено під час прогулянки Фрая Києвом. На згадку художник також подарував артисту його портрет у жанрі наївного мистецтва. Пізніше і сам Фрай виклав портрет у своїх соцмережах, підписавши:

— Мав незвичайну та чудову бесіду з художником Нікітою Тітовим, дуже відомим тут. Він прийшов з несподіваним подарунком — моєю фотографією, яка мене дуже зворушила. Ми стояли поруч із добіркою трофейної російської бронетехніки біля Михайлівського собору (зруйнованого росіянами ще за радянських часів, але відтоді відновленого). Наразі я вирушаю на репетицію завтрашнього саміту з питань психічного здоров’я. Тут спекотно, а на батьківщині, як мені сказали, стає ще спекотніше. Не падай духом, Великобританія!

Фото: instagram.com/stephenfryactually

У Instagram артист також розповів про перший день, проведений у Києві. Актор прогулявся центром столиці, побачив виставку підбитої техніки російських окупантів і встиг скуштувати українську кухню. Зокрема, похвалився, що спробував курча по-київськи.

Стівен Фрай, який стане ведучим третього Саміту перших леді та джентльменів, прибув до України потягом з Польщі 4 вересня. Захід пройде у Києві 6 вересня.

Фрай відомий за роллю Майкрофта Холмса у фільмі 2011 року «Шерлок Холмс і гра тіней» та Вайлда у картині «Оскар Вайлд». Він також є сценаристом, режисером, телеведучим та письменником.

Фото: instagram.com/stephenfryactually

Фото: instagram.com/stephenfryactually

Фото: instagram.com/stephenfryactually

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить