«Хоче мене знищити»: Козловський відреагував на відмову Кондратюка підписати мирову угоду

Фото: instagram.com/vkozlovsky_music

Співак Віталій Козловський, який нині захищає Україну на передовій, відреагував на відмову експродюсера Ігоря Кондратюка підписати мирову угоду. У відповідь на коментар Кондратюка Козловський заявив, що продюсеру не цікаво залагодити їхній багаторічний конфлікт, а такими діями, за словами співака, колишній наставник просто «хоче його знищити».

— Ваша мета – не справедливість та не захист авторських прав. Тому що ще раз посилаєтеся на рішення судів, про які мені чудово відомо і про сплату згідно з якими я сам відкрито говорю. Допускаю, вам просто нецікаво закрити цю ситуацію і в правовій площині, і моральної. Тому що тоді доведеться визнати, що я відповідаю за свої слова та вчинки. А ваша мета – далі мене знищувати та дискредитувати, «забуваючи» і про причини, через які я свого часу пішов. І про мої спроби знайти консенсус усі ці роки. – уточнив виконавець.

Фото: facebook.com/VitaliyKozlovskiy

Пізніше Кондратюк знову наголосив, що це питання закрите рішенням суду, і згідно із законом Козловський зобов’язаний його виконувати.

— 1) Вона в правовій закрита судами (йди знову до школи!). Ти хочеш бути вище законів? Справедливість – це закон. І навпаки 2) моральна для тебе закриється тоді, коли виконаєш всі рішення судів: станеш чистим перед законом, — написав продюсер.

Фото: facebook.com/VitaliyKozlovskiy

У коментарях на позицію Кондратюка відреагував друг Козловської, саундпродюсер Вадим Лисиця. Він розповів, що продюсер просив позичати Козловському гроші, щоб нарешті вирішити цей конфлікт.

— Ви мені в особисті писали про 40000 $, щоб я дав Козловському борг, щоб розрахуватися з вами. Людина пропонує все віддати і досить короткі терміни. А головне укласти мирову угоду. Про який лайно ви пишете? Які суди? І який Закон? Ми всі чудово знаємо, як такі суди виносять «правильні» вироки. І я особисто знаю деякі епізоди з цих суден завдяки тупості рудих і жадібних. Досить лайна. Погодьтеся, і буде вам мир. Гроші повернуть, – зазначив Лисиця.

«Війна» між Козловським та Кондратюком триває з 2012 року, після того, як артист в односторонньому порядку розірвав ділові відносини з експродюсером. Останній заборонив співаку виконувати 49 пісень, написаних під час їхньої співпраці, проте Козловський включав їх до концертної програми. У відповідь екснаставник звинуватив артиста у порушенні авторських прав. Скандал спалахнув з новою силою на початку жовтня, коли Вадим Лисиця повідомив, що продюсер нібито забирає у виконавця «левову частку його військової зарплати», проте Кондратюк спростував ці чутки.

Фото: facebook.com/VitaliyKozlovskiy

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить