Харчишин зізнався, як йому вдається виїжджати за кордон під час війни

Харчишин зізнався, як йому вдається виїжджати за кордон під час війни

Фото: youtube.com/Розмова

Лідер гурту «Друга ріка» Валерій Харчишин зізнався, що опинився серед тих артистів, яким Мінкульт відмовив у виїзді за кордон. В інтерв’ю YouTUbe-каналу «Розмова» музикант розповів, що після того, як йому не дали дозвіл, він перетнув кордон, як водій гуманітарки. За словами Харчишина, у цьому питанні «з військовими набагато легше домовитися, ніж із культурою».

Харчишин має трьох дітей і за законом має право залишати країну під час військового стану, проте артист не оформлював статусу багатодітного батька. Наразі він виїжджає за кордон офіційно з «білим квитком». Співак був змушений його оформити, бо щоразу зазнає приниження, звертаючись до міністра культури із запитом на виїзд.

— Я, по суті, не маю про це говорити… Колись була ДТП, у мене немає певних органів. Я не дуже здорова людина насправді. Тому я міг би оформити цей статус давно. Я цього не робив, тому що не було часу і мені не потрібний цей статус, який мене принижує. На кордоні я із цим «білим квитком». Я цього не робив. Але я був змушений піти і довести його до кінця, бо я щоразу відчуваю приниження, коли я звертаюсь до міністра і він каже: їхати чи не їхати, – зізнався Харчишин.

Виконавець також розповів, що його старший син, 25-річний Дмитро, сьогодні захищає Україну на передовій. Спадкоємець артиста добровольцем пішов у військкомат, поповнивши лави ЗСУ. Харчишин додав, що за півтора року повномасштабної війни його син дуже змінився і став справжнім чоловіком.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить