Гурт «Мертвий півень» дав перший сольний концерт після 12-річної перерви

Гурт «Мертвий півень» дав перший сольний концерт після 12-річної перерви

Фото: facebook.com/mertvyipiven

Гурт «Мертвий півень» вперше після 12-річної перерви дав великий концерт у Львові. Виступ колективу пройшов у клубі FestRepublic, де протягом двох годин музиканти виконували улюблені треки і нові пісні. Про це пише сайт zaxid.net.

На початку вечора пролунав сигнал повітряної тривоги, тому виступ розпочався пізніше і зі скороченою програмою. У рамках концерту колектив представив публіці трек «Прага» на вірш Олекси Стефановича 1930 року, а також пісню «Комаради до паради», виконавши її разом з Мар’яном Пирогом («Піріг і Батіг»), який став одним із гостей вечора.

Також на концерті виступили письменник Юрій Андрухович, «Піккардійська терція» та Христина Соловій, яка виконала «Гобелен» та «Я помру від застуди». Спеціальною гостею вечора стала і Ярина Якуб’як, яка працювала з музикантами у колективі «Їжак». Заради цього концерту вона прилетіла із Філадельфії.

Возз’єднання гурту після 12-річної перерви відбулося під час концерту Сергія Жадана у Львові 23 травня. Тоді колектив разом із письменником та Христиною Соловій виконали трек «Я помру від застуди».

Гурт «Мертвий півень» засновано 1989 року. Музиканти здобули перше зізнання, граючи на акустичних інструментах. Перший виступ колективу відбувся на фестивалі «Вивих» у 1990-му, а через рік гурт взяв участь у фестивалі «Червона Рута» та записав свій дебютний альбом «ЕТО». У 2011 році гурт фактично припинив свою творчу діяльність. У жовтні 2021-го помер вокаліст «Мертвого півня» Місько Барбара, а в лютому 2023 — один із засновників гурту Любомир Футорський.

Фото: facebook.com/mertvyipiven

Фото: facebook.com/mertvyipiven

Фото: facebook.com/mertvyipiven

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить