Горбунов вперше прокоментував конфлікт із Єфросиніною

Горбунов вперше прокоментував конфлікт із Єфросиніною

Юрій Горбунов заявив, що не хоче розповідати деталі історії, через яку він «переставав існувати» для Маші Єфросиніної. В інтерв’ю Аліні Доротюк Горбунов дав зрозуміти, що певний конфлікт між ним та колишньою співведучою все ж таки стався. 

— Я думаю, що до неї ніхто і не до*обувався із цим питанням, це сама вона собі придумала…Думаю, ніхто їй ці питання не ставив, вона вирішила скористатися ситуацією. Я дуже хотів би, щоб ви запросили Машу до себе на розмову і запитали «Маша, а що сталося тоді у 2021 році, коли Юра перестав для вас існувати?». Нехай вона вам цю історію розкаже, і ви тоді подивитися, хто правий, а хто ні. Просто Маша це сказала, але вона не подумала, що може бути продовження цієї історії. От нехай вона розкаже, — сказав Горбунов.

На фоні скандалу із виділенням державних грошей на серіал «СМТ Інгулець» Маша Єфросиніна в Інстаграм-сторіз написала, що Горбунов припинив для неї існувати ще у 2021 році. Телеведуча не уточнила, що має на увазі, тому у соцмережах почалися з’являтися різноманітні версії.

Горбунов та Єфросиніна з 2000 по 2011 рік вели ранкову розважальну програму «Підйом» на «Новому каналі», за яку разом отримали «Телетріумф». Горбунова та Єфросиніну називали найпопулярнішою парою на українському телебаченні. У 2019 році Горбунов дав інтерв’ю Єфросиніній для її YouTube-проєкту «Екзамен».

Скріншот з Інстаграму Маші Єфросиніної

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить