Горбунов планує позиватися до журналістів через новину про його виїзд за кордон під час війни

Горбунов планує позиватися до журналістів через новину про його виїзд за кордон під час війни

Фото: youtube.com/Аліна Доротюк

Телеведучий Юрій Горбунов подасть до суду журналістам видання Цензор.НЕТ через новину, що він перетинав кордон і нібито відпочивав на елітному курорті під час повномасштабної війни. Про це шоумен заявив в інтерв’ю журналістці Аліні Доротюк.

– Усі мої виїзди за кордон офіційні. Усі вони зафіксовані у моєму паспорті, де є усі штампи, які потрібні. Все, що написали Цензор.НЕТ і тому подібні видання, які їх підтримали… І які, я повторюся, належать до певної політичної сили, нестимуть офіційну публічну відповідальність, бо я вже подав заяву до відповідних органів, щоби це розслідували. Всі. Відповідь буде. Цим займатиметься держава. І ті люди, які зробили цей наклеп обов’язково вибачатимуться, — уточнив Юрій.

Горбунов наголосив, що інформація опублікована у ЗМІ не відповідає дійсності, але спростувати її можуть офіційні документи, отримані лише після відкриття кримінального провадження.

— Мені дуже важливо, щоб у цьому розібралися, бо папірці, які отримали журналісти… Я показав своїм айтішникам, вони такий папірець зроблять за 5 хвилин і напишуть, що поряд із Горбуновим був Кевін Костнер, Бред Пітт, та хто завгодно… Офіційно таку інформацію можуть показати лише тоді, коли відкрито кримінальне провадження. Ось я хочу, щоб все це було офіційно, і тоді ви все побачите, — додав він.

Мова йде про статтю «Воєнні вояжери: як Юрій Горбунов виїхав з України під час війни» видання Цензор. НЕТ у розпорядженні якого опинилися документи молдавських прикордонників. У статті, доповненій знімком документа, зазначено, що 1 березня 2022 року Юрій Горбунов перетинав кордон Молдови з ЄС разом із синами Данилом та Іваном, а потім 26 березня виїхав сам. Автор матеріалу з посиланням на прикордонників стверджує, що телеведучий відвідував курорт Коста-Брава в Іспанії.

Горбунов не підпадає під норму «батько трьох дітей». У нього є повнолітня дочка від першого шлюбу та двоє синів від телеведучої Катерини Осадчої.

Раніше співачка Оля Полякова заявила, що подає до суду на видання «Главред» через новину про фігуру її старшої дочки Марії.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить