Гайді Клум заговорила українською в ефірі America’s Got Talent, щоб подякувати хореографу Лещенку

Гайді Клум заговорила українською в ефірі America’s Got Talent, щоб подякувати хореографу Лещенку

Фото: пресслужба

Хореограф і танцівник Олександр Лещенко виступив у прямому ефірі America’s Got Talent з номером, натхненним українською народною казкою «Котигорошко». Одна із суддів, німецька супермодель Гайді Клум, подякувала за номер українською мовою.

— Дякую. I hope I said it right (Сподіваюся, я правильно це сказала. — Ред.), — подякувала Гайді Клум.

Лещенко є учасником America’s Got Talent разом із українською мультимедійною студією Magic Innovations. У номерах вони поєднують голографічну реальність та хореографію. Підготовка до нового номера тривала три місяці. Лещенко каже, що йому важливо нагадувати про війну в Україні попри розважальний формат шоу та неможливість використовувати реальні кадри руйнувань.

— Нині для України важливі будь-які нагадування про те, що в нас коїться! Це складна болюча тема. І ми, як творчі люди, маємо інструмент, завдяки якому можемо та маємо доносити до людей інформацію! Але поєднати таку глибоку тему із форматом розважального шоу неймовірно складно. Тому ми обрали історію народної української казки «Котигорошко», в якій є протистояння головного героя зі Змієм, котрий уособлює в собі зло, окупанта, який прийшов на нашу землю. А герой Котигорошко отримує силу від рідної землі, щоб побороти ворога! Але спершу в нього складний шлях, який він має подолати, перш ніж зустрітись лице в лице із загарбником, — розповів Лещенко.

Кожна анімаційна сцена несе у собі символи України: київські пагорби, українська хата, вишиванка, булава та тризуб. Найбільш помітним символом є Україна-мати з тризубом на щиті. Саме команда Magic Innovations були першими, хто вдягнув справжню статую у вишиванку та спроєктували тризуб на щит ще у 2017 році, коли «Євробачення» відбувалось у Києві. Ця проєкція тоді потрапила до Книги рекордів України як найбільша проєкція країни.

Виступ Олександра Лещенка та Magic Innovations на America’s Got Talent відбувся у прямому ефірі 22 серпня (ранок 23 серпня за київським часом). Тепер американці впродовж доби будуть голосувати за учасників півфіналу, і 23 серпня стануть відомі результати голосування.

 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить