Гайді Клум відвідала вечірку на честь Гелловіна в образі павича, а її чоловік – у костюмі яйця

Фото: instagram.com/heidiklum/

Німецька супермодель та телеведуча Гайді Клум вкотре підтвердила свій статус «королеви» Гелловіна. На вечірці, яку вона щороку влаштовує на честь свята, 50-річна зірка з’явилась у костюмі павича. Кадрами з червоною доріжкою модель поділилася в Instagram.

Гайді одягла оксамитовий синій костюм з хутром, доповнивши його реалістичним гримом — величезний дзьоб, а на голову одягла синю перуку і приклеїла пір’я. Разом із нею справжнє шоу для папараці влаштували танцюристи Cirque du Soleil. У вбранні у вигляді пір’я павича вони створювали для костюма моделі ілюзію хвоста та лап. Чоловік Клум, 35-річний Том Кауліц, також приєднався до перформансу в образі величезного яйця птиці.

Вечірку з нагоди Гелловіна відвідав і брат близнюк Тома — Білл Каулітц. Він постав перед репортерами у вбранні єдинорога. Також прийшла підтримати матір 19-річна донька Гайді Лені Клум.

Гайді не вперше робить несподівані сюрпризи для чоловіка та шанувальників. Минулого року Клум прийшла на вечірку на честь Гелловіна в костюмі хробака, а її чоловік був образ рибалки.

Клум і Каулітц разом шість років, з яких майже п’ять живуть у шлюбі. До цих відносин зірка двічі була одружена: за стилістом Ріком Піпіно (з 1997 по 2002) та музикантом Силом (з 2005 по 2012). Від останнього у моделі троє дітей – донька Лені, сини Генрі та Йоган. Четверта дитина Гайді, дочка Лу, народилася від стосунків Клум із бізнесменом Флавіо Бріаторе.

Фото: instagram.com/heidiklum

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Prime Video (@primevideo)

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить