Емеральд розповіла про махінації із військовою зарплатнею: Мені соромно, що я прикривала чоловіка

Колишня військовослужбовиця Євгенія Емеральд (відома у ЗМІ як українська Жанна д’Арк) після звинувачень чоловіка Євгена Стипанюка у домашньому насиллі розповіла про його махінації із військовою зарплатнею. В інтерв’ю Аліні Доротюк Емеральд заявила, що чоловік отримував гроші нібито за перебування на передовій, хоча насправді весь останній рік знаходився у Києві. 

— Ми весь час жили разом. Він їздив до Харкова раз на тиждень на декілька днів, а потім повертався додому і весь час знаходився у Києві. Мені було заборонено про це казати, потім мені погрожували цим. У мене є багато фото і відео на телефоні, які є свідченням того, що людина дійсно перебувала весь час у Києві, незважаючи на те, що вона отримує найвищу зарплатню ЗСУ, наче з нуля не вилазить. Також є багато свідків, які бачили цю людину постійно у Києві. У ЖК є відеоспостереження, сусіди це підтвердять…Мені так соромно, що я це все прикривала. Я не могла інакше, він був моїм чоловіком, я боялася, — розповіла Емеральд.

Стипанюк є колишнім охоронцем екснародного депутата та діючого військовослужбовця ЗСУ Олега Ляшка. Емеральд заявила, що формально він продовжував виконувати функції охоронця, навіть перебуваючи на фронті. На питання ведучої «Чи Сам Ляшко дійсно воює?» Емеральд сказала, що ця тема її не стосується і вона «свічку не тримала».

— Весь серпень, коли у чоловіка була офіційна відпустка, він гуляв, розважався, бухав. Сусіди були в шоці. Коли йому робили зауваження, він виходив і говорив, що він військовий ЗСУ і він може робити, що хоче. Він постійно цим маніпулював… Мій чоловік публічно виставляв свої п’янки-гулянки в Інстаграмі, як він курить кальян, як він за цим скучив. Хоча до цього у військовій формі він виставляв, які всі погані, що вони розважаються, а він на передовій воює, — розповіла Емеральд.

Емеральд та Стипанюк одружилися 14 жовтня на передовій, церемонію знімали відомі фотографи Констянтин і Влада Ліберови. Пару розписав генерал ЗСУ. На той момент військова вже була вагітна. У квітні вона народила доньку. 9 жовтня Емеральд підтвердила розставання із чоловіком. 19 жовтня в Інстаграмі розповіла, що чоловік вчиняв щодо неї емоціональне насилля, ображав та погрожував. Пара офіційно не розлучена, оскільки за законом шлюб не можна розірвати, поки дитині не виповниться один рік.

Євгенія Емеральд до початку війні займалася ювелірним бізнесом. З початком вторгнення вступила в тероборону, а згодом в полк спеціального призначення «Сафарі» у складі Нацполіції. 

 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить