Ексучасник «Дизель Шоу» Олег Іваниця вчетверте став батьком

Фото: instagram.com/o_ivanytsia

Колишній учасник «Дизель Шоу» Олег Іваниця вчетверте став батьком. У актора та його обраниці Лани народився син, якому дали ім’я Орест. Хлопчик з’явився на світ два місяці тому. Радісною новиною артист поділився в інтерв’ю YouTube-проєкту ТСН.ua «Наодинці».

— У мене є троє дітей, які кревні, і дочка Лани – Анітка – теж моя дитина. Сумарно четверо. Оресту зараз два місяці. Це чудово, коли ти бачиш, як формується людина. Спочатку просто ніякої реакції, потім він уже помічає тебе, потім у нього з’являється прототип посмішки на обличчі. Це чудово, – розповів артист.

За словами Іваниці, який зараз захищає Україну на передовій, він хотів бути присутнім на пологах та підтримувати дружину, проте на 10 хвилин запізнився.

— На пологи Ореста не встиг. Я приїхав за 10 хвилин після того, як він народився. Ми тоді були на сході. Я розумію, що звідти нема відпусток. Народження дитини входило до переліку варіантів, коли тебе можуть відпустити, то ні. Ми на сході, Лана пише, що вже поїхала до пологового будинку. Командування пішло на зустріч, мені віддали відпустку. Я приїжджаю, заходжу і бачу вже дитинча лежить на животі у Лани, — зізнався актор.

Олег Іваниця також має двох дітей від попереднього шлюбу – 20-річну доньку Ольгу та 12-річного сина Остапа. Пара розлучилася після 17 років шлюбу. Актор також виховує дочку нової коханої Аніту. З новою дружиною артист познайомився на сайті знайомств. Пара не влаштовувала гучну урочистість, а розписалася у РАГСі влітку минулого року.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить