Екссоліст гурту Eagles Ренді Майснер помер у віці 77 років

Екссоліст гурту Eagles Ренді Майснер помер у віці 77 років

Фото: Paul Natkin/WireImage

Ексмузикант гурту Eagles гітарист Ренді Майснер помер у Лос-Анджелесі на 78 році життя. Артиста не стало внаслідок ускладнень, спричинених хронічною обструктивною хворобою легень. Про це повідомляється на офіційній сторінці гурту у Facebook.

Майснер — бас-гітарист та один з учасників початкового складу колективу. Він народився в Небрасці, але багато років прожив у Лос-Анджелесі, де почав займатися музикою. До створення гурту Eagles у 1971 році грав у колективі Poco та у групі Ріка Нельсона Stone Canyon Band. Ренді є співавтором хіта «Take It To The Limit». Він також брав участь у створенні альбомів гуртів «Hotel California» та «Desperado», «Eagles», «On The Border» та «One of These Night».

Наприкінці 70-х за лаштунками концерту артист побився з колегою Гленном Фрайєм, після чого залишив колектив. У 1998 році він возз’єднався з музикантами гурту на церемонії в Залі слави рок-н-ролу, де виконав хіти «Take It Easy» та «Hotel California». Через 15 років колектив запросив Майснера взяти участь у світовому турне History of the Eagles, але він відмовився через проблеми зі здоров’ям.

Майснер двічі був одружений. Він понад 18 років прожив у шлюбі зі своєю шкільною подругою Дженніфер Лі Бартон. Пара розлучилася у 1981 році, але разом виховувала трьох синів. У листопаді 1996-го Майснер одружився з подругою Ланою Рей, яка була молодша за нього на 14 років. Кохана артиста померла у 2016 році внаслідок випадкового пострілу з гвинтівки.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить