Ексдружина Остапчука запропонувала мирову угоду, щоб поділити будинок під Києвом

Ексдружина Остапчука запропонувала мирову угоду, щоб поділити будинок під Києвом

Фото: instagram.com/kristygor

Ексдружина Володимира Остапчука, нотаріус Христина Горняк, запропонувала телеведучому укласти мирову угоду по їхньому будинку під Києвом. Підписати документи дівчина запропонувала після того, як побачила у сторіс Instagram, що колишній чоловік разом із новою коханою Катериною Полтавською розпочав ремонт житла.

– Сімейні адвокати, я втратила ваші контакти. Напишіть мені, пліз, є питаннячко. Дуже хочу жити у своєму будинку в «Золоче прованс», а кажуть, там ремонт починають. Боюся, що мою кімнату оформлять не так, як я люблю. Коротко кажучи, я пропоную мирове рішення, бо суд – це бруд та негатив. Але я розумію, що поки я хочу за законом, чесно і як домовлялися, хтось хоче все собі. Але я слово зазвичай стримую, і говорила, що якщо в мене крадуть моє, я мовчати не буду. Я мовчала на іншу тему. Тоді всі разом повертатимемо мені моє, і плюс дівчаткам буде урок, як не бути такими дурними, як я. Одразу встановлювати все по 1/2 у шлюбному договорі. Вірити — ок, але бачите, не всі такі порядні.

Фото: instagram.com/vova_ostapchuk

У коментарях Горняк також наголосила, що цей будинок вони купували у шлюбі за загальний бюджет.

Раніше ексдружина шоумена запропонувала його дівчині викупити частину їхнього будинку. Христина, посилаючись на закон, уточнила, що розпоряджатися її часткою житла незаконно, поки вони з Володимиром не вирішили питання про розподіл спільно нажитого майна.

Горняк та Остапчук розлучилися у жовтні минулого року після двох років шлюбу. До шлюбу з Христиною Володимир 12 років був одружений з Оленою Войченко. Експодружжя виховує двох дітей — дочку Емілію та сина Евана-Олександра. Остапчук та Полтавська перестали приховувати роман у квітні. У своєму YouTube шоу «Мекнув — питайте» шоумен зізнався, що був першим чоловіком Катерини і дуже переживав через це. Різниця у віці між коханими становить 16 років.

Фото: instagram.com/kristygor

Фото: instagram.com/kristygor

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить