Дружина Сергія Бабкіна пояснила, чому артист співає російськомовні пісні в турі США

Дружина Сергія Бабкіна пояснила, чому артист співає російськомовні пісні в турі США

Фото: instagram.com/snezhana_babkina

Дружина музиканта Сергія Бабкіна, актриса Сніжана Бабкіна, стала на захист чоловіка, якого розкритикували за виконання російськомовних пісень на благодійних концертах гурту «5’nizza» у США. У сторіс Instagram Сніжана зазначила, що не потрібно порівнювати творчість колективу та сольного проекту співака, оскільки практично вся концертна програма гурту складається з пісень російською мовою.

— Як менеджер гурту «5’nizza» я можу відповісти. Гурт «5’nizza» та творчість Сергія Бабкіна – це різні творчості. Пісня «Солдат» у «5’nizza» та пісня «Солдат» у Бабкіна – це різні пісні. «5’nizza» не виконує україномовного «Солдата», Бабкін не співає російськомовного. Гурту «5’nizza» 23 роки. 90% пісень — російською. У нас благодійний тур гурту «5’nizza», — уточнила Сніжана.

Сам же Бабкін поки що ніяк не відреагував на хейт, що розгорівся навколо нього. Дружина музиканта додала, що він із головою поринув у благодійні концерти на підтримку ЗСУ.

— У хлопців немає часу виправдовуватися перед вами, бо свого часу вони проводять із користю для ЗСУ, — наголосила артистка.

Бабкін, як багатодітний батько, з початку повномасштабної війни виїхав до Німеччини разом із сім’єю, де  жив на грошову допомогу для біженців. Паралельно артист давав благодійні концерти, збираючи кошти на підтримку українських військових. У листопаді 2022 року він повернувся до України, де дав концерти у Львові та відвідав рідний Харків.

Фото: instagram.com/snezhana_babkina

instagram.com/snezhana_babkina

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить