Дорофєєва розповіла, як Кацурін зробив їй пропозицію та чи змінила вона прізвище

Дорофєєва розповіла, як Кацурін зробив їй пропозицію та чи змінила вона прізвище

Фото: instagram.com/misha_katsurin

Співачка Надя Дорофєєва (Dorofeeva), яка днями підтвердила розпис із ресторатором Мішею Кацуріним, розповіла, як коханому довелося двічі просити її вийти за нього заміж. В інтерв’ю радіо-шоу «Ранковий двіж» зірка зізналася, що вперше просто не почула пропозицію руки та серця від бізнесмена, оскільки він зробив її під час катання на скутері.

– Ми були на скутері у цей момент. І коли він його робив, я була у шоломі і не почула його. А ми в принципі вже розуміли, що ми одружимося. Розуміли від початку наших стосунків. І ось він мені каже ту саму інформацію. Психанув, зупинився, зліз зі скутера і спитав: «Ти взагалі зрозуміла, що я тобі зробив пропозицію?» Я у відповідь: «Ні, я нічого не чула». І він знову її зробив», — розповіла співачка.

Артистка також уточнила, що після весілля не взяла прізвище чоловіка: «Ні, [прізвище не змінювала]. Я вже Дорофєєва і це на все життя».

Прокоментувала виконавиця і знімки пари з ЦНАПу, що з’явилися в соцмережах (Центрі надання адміністративних послуг. — Авт.). За словами Наді, їх зняли в той момент, коли вона виписувалася з приватного будинку під Києвом, в якому жила разом із колишнім чоловіком Володимиром Дантесом. Експодружжя вже продало цей будинок.

Співачка та бізнесмен таємно одружилися у червні через рік стосунків. До цього Дорофєєва десять років була одружена з Володимиром Дантесом. Пара розійшлася у березні минулого року, а через десять місяців оформила розлучення.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить