Дмитро Дікусар висловився про ставлення до Влада Ями, який виїхав до США

Фото: instagram.com/dikusar_dmitriy

Хореограф та військовослужбовець ЗСУ Дмитро Дікусар прокоментував ставлення до свого колеги Влада Ями, який наприкінці лютого минулого року виїхав із України до США. Телеведуча Марічка Падалко в ефірі телемарафону поцікавилася, чи вийшов би Дікусар знову на один паркет з хореографом, на що він різко відповів:

— У мене немає жодних думок із цього приводу. Я взагалі не згадую про Влада. У мене є люди, про яких я маю дбати і думати. Я вважаю, що треба витрачати свою увагу, час, фокус та енергію на людей, які цього варті. Зараз довкола мене є люди, про яких мені приємно думати і про яких я думаю, — зазначив Дмитро.

Дікусар наголосив, що якби в ефірі у нього не запитали про Влада Яму, то він би і не згадав про колишнього колегу.

— Ви б не згадали – я не згадав би. Скажу так, — наголосив він.

Танцюрист нещодавно відзначив 38-й день народження на фронті і зізнався, що до перемоги України залишати лави ЗСУ він не збирається.

Влад Яма на початку повномасштабної війни разом із дружиною та сином виїхав до США, де проводив івенти та благодійні вечори та збори на підтримку ЗСУ. Рішення танцюриста залишити Україну в період війни засудили, зокрема, співачка Анастасія Приходько та телеведучий Даніель Салем.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить