Джамала, Positiff та Трінчер заспівають на церемонії нагородження Muzvar Awards

Джамала, Positiff та Трінчер заспівають на церемонії нагородження MUZVAR AWARDS

Фото: прес-служба «Музвар»

Організатори MUZVAR AWARDS-2023 оголосили нових учасників церемонії, яка відбудеться 26 вересня о 16:00 у київському МЦКМ «Жовтневий палац». На сцені для глядачів виступатимуть номінанти премії Джамала, Positiff, гурт «СКАЙ», NAZVA, а також запрошені артисти — Alyosha з Vlad Darvid, KRUTЬ, Анна Трінчер, KAZKA, Tember Blanche, PROBASS ∆ HARDI.

На MUZVAR AWARDS разом із оркестром Джамала виступить із композиціями з альбому QIRIM. У свою чергу, Анна Трінчер презентує новий дует з популярним українським співаком, Alyosha та Vlad Darvin підготують унікальний номер із поєднанням кількох музичних жанрів, а гурт KAZKA вперше на великій сцені виконає трек «Солодкі». На гостей премії також очікує відразу кілька виступів запрошених артистів, імена яких поки що не розголошуються.

Ведучими церемонії стали Тимур Мірошниченко та Оля Цибульська. Окремо організатори премії оголосять ведучих діджитал частини премії, бекстейджу та килимової доріжки. Квитки на MUZVAR AWARDS вже доступні у продажу.

Переможці всіх 14 номінацій премії MUZVAR AWARDS традиційно отримають до статуетки пам’ятну брошку у вигляді візуального символу премії – «Фенікса» від всесвітньо відомого художника Володимира Цісарика. Крім того, по 100 тисяч гривень зі спеціального фонду на розвиток української музики отримають переможці номінацій New View | «Найкращі нові імена естради», New Breath | «Найкращі нові імена поп-музики», New Wave | «Найкращі нові імена рок-музики», New Connect | «Найкращі нові імена альтернативи». Фонд на реалізацію виключно творчих ініціатив створений за підтримки Генерального спонсора премії MUZVAR AWARDS – ТМ COSMOLOT.

Фото: прес-служба

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить