Дантес розповів, що Дорофєєва не запросила його на весілля з Кацуріним

Дантес розповів, що Дорофєєва не запросила його на весілля з Кацуріним

Фото: скриншот видео youtube.com/Маша Єфросиніна

Співак і шоумен Володимир Дантес в інтерв’ю Маші Єфросиніної зізнався, що знав про підготовку до весілля ексдружини Наді Дорофєєвої і ресторатора Міші Кацуріна, але його разом з коханою Дашею Кацуріною не запросили на свято у якості гостей.

— Мене, ні [не запросили на весілля]. Дашу – теж ні. Але ми знали про нього. Я думаю, що це було б дивно, – поділився виконавець.

За словами Дантеса, зараз він не спілкується з Надею, проте його нова обраниця Даша підтримує зв’язок з ексчоловіком не лише через наявність двох дітей, а й через спільний бізнес.

— Даша з Мішею спілкуються, тому що потрібно не забувати, що у них є спільні бізнеси та спільні діти. Тут дивно не спілкуватись. Ми з Надею не спілкуємось. Тільки якщо є питання в неї чи в мене, то просто могли поспілкуватися і все, – зазначив Володимир.

Шоумен також зізнався, що не тримає образ на екскохану, зокрема й у творчому плані.

— Я вже пережив. У мене немає образ. Рівно, все норм, – уточнив артист. — Насправді, [дует Наді та Міші] це навіть весело. Це прямо прикол, що в цій «дуетній» лінії продовжується, що мене там немає в дуеті [з Надею]. Образи? Ні, вже минув час. Ну слухай, це ж творчість. Знову ж таки я сильно, як це сказати, наповнився. Наша історія, яка залишилася тільки з нами, про неї знаємо тільки ми та якесь коло друзів. Інша історія – це інша історія. Вона виглядає щасливо, він щасливий, пісні. Все круто. Насправді людям нас**ть, хто з нас що насправді переживає. Може їм там дуже боляче. Вони ж бачать світ інакше. У мене в житті багато іншого. Багато щастя, багато нещастя. І думати про те, чи боляче мені, чи не боляче [за дует Дорофєєвої та Кацуріна], це звертання уваги. Є пісня, вона зібрала купу переглядів, її співали люди. Чому мені має бути боляче? У мене немає відповіді, чому мені має бути через це неприємно. Я беру це просто, ну ось воно так. Я сміюся з цього. У мене вже купа є мемчиків, жартів про те, що це там про мене [заспівали] чи про нас.

Надя Дорофєєва (Dorofeeva) та Міша Кацурін підтвердили чутки про своє весілля 13 липня. Коли саме відбувся розпис невідомо. У ЗМІ писали, що закохані нібито одружилися ще 15 червня. А минулого тижня Надю та Мішу застали у київському ЦНАПі (Центрі надання адміністративних послуг – Авт.) за оформленням документів.

Дантес та Дорофєєва оголосили про розставання після 10 років шлюбу у березні 2022-го. Як виявилося пізніше, це рішення пара обмірковувала пів року. В інтерв’ю Володимир називав головною причиною розлучення небажання пари намагатися зберегти шлюб, а Надя заявила, що в якийсь момент відносини переросли у дружбу. Дітей в ексзакоханих не було.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить