«Чорноморські ігри» через окупацію Скадовська вперше за 25 років пройдуть у Києві

«Чорноморські ігри» через окупацію Скадовська вперше за 25 років пройдуть у Києві

Фото: прес-служба фестивалю

Всеукраїнський дитячий фестиваль «Чорноморські Ігри» через війну вперше за 25 років пройде у Києві. Він відбудеться з 11 по 13 серпня у місці з великим укриттям, де зможуть розмістити всіх глядачів. Рішення про перенесення локації є вимушеним кроком, оскільки місто Скадовськ як постійне місце проведення фестивалю знаходиться у тимчасовій окупації. Про це повідомляється на сторінках «Таврійських ігор» у соцмережах.

Цього року на участь у вокальному конкурсі «Чорноморські ігри» прийшло 517 заявок із 25 областей України, а також із 12 країн світу, в яких наразі живуть наші конкурсанти. Після двох етапів онлайн-прослуховування до півфіналу конкурсу були відібрані 53 конкурсанти (68 дітей). Цього року діти змагатимуться у 8 номінаціях: солістки 6-10 років, солістки 11-14 років, солістки 15-17 років, солісти 6-11 років, солісти 12-17 років, вокальні групи (6-17 років), сучасне фольклорне виконання (6-17 років) та авторська пісня (6-17 років). Останні дві – «Сучасне фольклорне виконання» та «Авторська пісня» – є нововведенням цьогорічного фестивалю, оскільки раніше вони не виводилися в окремі номінації.

До складу журі цього року ввійшли Валентин Коваль (член Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення), Олена Савінова (викладачка вокалу), Натела Чхартишвілі-Зацаринна (генеральний продюсер каналу М1), Олена Мозгова (музичний продюсер), Віталій Дроздов (генеральний продюсер TAVR Media), музикант Тарас Тополя, а також співачки TARABAROVA, NK та Тіна Кароль.

Як гості для глядачів виступатимуть ENLEO, Demchuk, KRYLATA, Маша Кондратенко, Probass ∆ Hardi, TVORCHI, СОЛОХА, ANTON VELBOI, Ганна Трінчер, М’ЯТА та ХАС, POSITIFF, КОЛА, MamaRika, Zlata OGNEVICH, TAYANNA, SHUMEI, CHEEB, TARABAROVA, Олександр Пономарьов, Jerry Heil, ROXOLANA, KARTA SVITU, Kazka, гурт «Антитіла». На сцені також заспівають переможці та лауреати «Чорноморських ігор» різних років: NK, DZIDZIO, Tiна Кароль, DOROFEEVA, DIMARIA, SONIKA |Софія Самолюк, Darisha, Олена Усенко, MASHA DANILOVA, Alena Omargalieva.

19-й фестиваль відбудеться за підтримки Українського культурного фонду. Цього року в фестивальному містечку за допомогою благодійної платформи dity.help та благодійних фондів-партнерів Support Kherson та KRYLА відкриють збір на підтримку дитячих закладів і закладів культури Херсонщини.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить