Чоловік Руслани Писанки відновлює спільний будинок, який згорів під час пожежі

Чоловік Руслани Писанки відновлює спільний будинок, який згорів під час пожежі

Фото: скриншот видео youtube.com/Сніданок з 1+1

Чоловік Руслани Писанки Ігор Ісаков показав частину їхнього будинку, що згоріла під час пожежі, яка сталася після смерті артистки. У рубриці «ЖВЛ представляє» для «Сніданку з 1+1» вдівець розповів, що самостійно відновлює зруйновану вогнем частину будівлі і в цьому питанні дотепер подумки радиться зі своєю Русею.

– Після всіх цих обстрілів були значні коливання електроенергії. У мене сталася пожежа, вигоріла наша гончарна майстерня. Я увесь час ставлю собі таке запитання: чи сподобалася б Русі ця частина, яка зараз з’явилася в нашому домі? І трохи навіть пишаюся собою, коли думаю, що Русі сподобалося б це місце навіть більше, ніж те, що було раніше, – розповів Ісаков.

Чоловік артистки пішов із соцмереж і наразі живе самотньо. За його словами, через рік після смерті Руслани він намагається відпускати її зі своїх думок, але поки що це не вдається. Нещодавно Ігор зайнявся відновленням та облаштуванням їхнього двору.

– Я перші дні мріяв, що десь є якийсь лист, де Руся щось мені написала. На жаль, взагалі нічого подібного, тому що настільки була оптимістка моя Руся, що навіть якихось думок, що щось буде недобре, не було, — підкреслив він. — Упевнений, що вона б точно не хотіла, щоб плакали. Так, я продовжую жити. Але такого рецепта, як це все відпустити і знову почати повноцінно жити – його немає. Напевно, час. Потрібно чекати.

Руслани Писанки не стало у липні 2022 року. Артистка померла у Німеччині від онкології. Чоловік телеведучої перевіз її прах на батьківщину і поховав його поруч із прахом її матері.

Фото Фото 19 Липня15:03

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить