Чоловік Брітні Спірс прокоментував їхній розрив, а співачка найняла адвокатів з розлучення Джонні Деппа

Чоловік Брітні Спірс прокоментував їхній розрив, а співачка найняла адвокатів з розлучення Джонні Деппа

Фото: J. Merritt/Getty Images for GLAAD

Чоловік Брітні Спірс, фітнес-тренер Сем Асгарі в соцмережах підтвердив, що розлучається зі співачкою, але про причини їхнього розриву говорити відмовився.

— Після шести років кохання та відданості один одному ми з моєю дружиною вирішили завершити нашу спільну подорож. Ми будемо берегти нашу любов і повагу один до одного, і я завжди бажаю їй найкращого! У житті всяке буває, — зазначив Сем.

Як повідомляє TMZ із посиланням на близьке оточення пари, подати на розлучення спортсмена змусила невірність Спірс. Співачка попросила хатнього працівника зняти її оголеною, після чого зрадила чоловіка, і в Асгарі є відеозапис, який це підтверджує. Останнім часом Сем також скаржився на нестабільну поведінку дружини та розповідав друзям, що Брітні часто піднімала на нього руку, у деякі їхні бійки доводилося втручатися службі безпеки. За даними джерела, одного разу зірка навіть напала на нього уві сні і поставила синець під оком.

Асгарі також насторожувало те, що Спірс зберігає велику кількість ножів по всьому будинку, у тому числі і біля свого ліжка. Інсайдер розповів, що у зірки «була параноя, що хтось збирався їй нашкодити, і їй потрібні були ножі як захист».

Сем через суд хоче оскаржити шлюбний контракт із Брітні, підписаний ним напередодні весілля. Згідно з документами, майно співачки є їхньою роздільною власністю і у разі розлучення Асгарі не зможе претендувати на нього. Сама Брітні вже найняла відомого адвоката Лору Вассера, яка захищала Джонні Деппа під час розлучення з Ембер Херд.

Спірс та Асгарі одружилися у червні 2022 року після шести років стосунків. До цього зірка двічі була одружена. У 2004 році Брітні вийшла заміж за друга дитинства Джейсона Олександра, але за декілька днів вони розлучилися. Того ж року Брітні пішла під вінець із танцюристом Кевіном Федерлайном, з яким розлучилася у 2007-му. Ексзакохані мають двох синів.

Фото: instagram.com/samasghari

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить