Бронюк розсекретив гонорар гурту «ТІК» і яку суму витрачає на місяць

Фото: youtube.com/Слава Дьомін

Лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк розповів про суму, яку витрачає на життя у воєнний час. В інтерв’ю Славі Дьоміну артист не став говорити про заробітки, але зізнався, що для життя в місяць йому потрібно близько двох тисяч доларів.

— Слухай, ну все одно є якогось рівня витрати. Вони пов’язані з організацією побуту, утриманням будинку. Все залежить від місяця. Буває більше 2 тисяч доларів, буває менше.

Музикант також розсекретив суму гонорару, за який виступає колектив.

— [Наш гонорар] зараз менше [10 тисяч доларів]. Робота є, але раніше «ТІК» називалася найгастрольованішим гуртом в Україні. Наш офіційний рекорд був 26 концертів на місяць, у турі з Іриною Білик 24 концерти. Це дофіга. Ми зараз їдемо до туру, замовлення теж є, але більше це якісь благодійні штуки.

Віктору Бронюку 44 роки. З початку повномасштабної війни артист вступив до лав ЗСУ, про що зізнався сім’ї лише через пів року. Зараз разом із гуртом дає благодійні концерти на допомогу Україні. Найвідоміші хіти колективу: «Олені», «Вчителька», «Біла хмара, чорна хмара», «Білі троянди», «Сірожене пірожене», «Кацапи».

Музикант понад десять років живе у шлюбі з Тетяною Бронюк. Пара разом виховує двох дітей – 12-річного сина Данила та 13–річну дочку Єву.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить