Брітні Спірс зізналася, що 20 років тому зробила аборт від Джастіна Тімберлейка

Фото: Kevin Winter/Getty Images

Американська співачка Брітні Спірс зізналася, що близько 20 років тому була вагітна від тодішнього бойфренда Джастіна Тімберлейка, але зробила аборт. Про це артистка розповіла у своїх мемуарах «Жінка в мені», які надійдуть у продаж 24 жовтня. Про це повідомляє People.

– Це було несподівано, але для мене це не було трагедією. Я дуже любила Джастіна. Я завжди очікувала, що колись у нас буде спільна сім’я. Просто це станеться набагато раніше, ніж я передбачала, – цитує фрагмент із книги видання. — Але Джастін безперечно був не в захваті від вагітності. Він сказав, що ми не готові до появи дитини в нашому житті, що ми надто молоді.

Спірс додала, що, якби все залежало тільки від неї, вона навряд чи прийняла б рішення зробити аборт. Пара розійшлася у 2001 році, після чотирьох років стосунків.

— Якби рішення повністю залежало від мене, я б ніколи не зробила аборт. Але Джастін був повністю впевнений, що він не хоче бути батьком, — уточнила зірка. — До цього дня це одна з найболючіших речей, які я коли-небудь відчувала у своєму житті.

Представники артиста поки що ніяк не прокоментували заяву співачки. Однак після анонсу мемуарів ексбойфренди Спірс Джастін Тімберлейк та Колін Фаррелл через своїх адвокатів вимагали видалити з книги фрагменти про них. Зірки побоювалися, що одкровення Брітні можуть позначитися на їхній репутації та кар’єрі.

Через три роки після розставання з артистом Брітні почала зустрічатися з уже колишнім чоловіком Кевіною Федерлайном, від якого у 2005 та 2006 народила двох синів: Шона Престона та Джейдена Джеймса. Спірс могла стати мамою і втретє, але у травні 2022 року співачка та її третій ексчоловік Сем Асгарі повідомили, що втратили дитину на ранніх термінах вагітності.

Книга «Жінка в мені» вийде майже через два роки після того, як суд звільнив виконавицю від тотального контролю батька Джеймса Спірса. Брітні стала самостійно управляти власними справами та фінансами. За даними ЗМІ, це одна із найбільших книжкових угод в історії мемуарів. Вона включала аванс у розмірі 15 мільйонів доларів.

Фото: britneybook.com

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить