Бренд Ttswtrs випустив колекцію одягу з Фондом сім’ї Примаченко

Бренд TTSWTRS випустив колекцію одягу з Фондом сім’ї Примаченко

Фото: ttswtrs.com

Український бренд одягу TTSWTRS на честь свого 10-річчя випустив капсульну колекцію одягу спільно із Фондом родини Марії Примаченко. До колекції увійшли футболки (за 7900 гривень), комбінезони (18700 гривень), боді (7600 гривень), легінси (7900 гривень), світшоти (8500 гривень), сорочка (15500 гривень), на створення яких дизайнера Анну Осмєхіну надихнула творчість відомої художниці. Символічно всі речі з колекції названі на честь картин, візерунків чи місць, з якими пов’язана Примаченко: «Чорний звір», «Весняні квіти», «Болотня», «Мавпочка гуляє», «Глечик», «Рушник», «Коси».

— Ця капсульна колекція — міст між минулим і майбутнім, сплав епох, де давнє зустрічається з сучасним. Джерелом натхнення стала сама Марія – її свобода духу, переживання та емоції. В колекції сюрреалізм зливається з неосяжними образами, відлунюючи в ритмічних візерунках. Полотна виходять за межі кордонів, запрошуючи у нове царство вічного руху, — йдеться на сторінці бренду в Instagram.

Користувачі соцмереж у коментарях неоднозначно оцінили колаборацію фонду з TTSWTRS через співпрацю бренду з росіянами. У лютому 2022 року, до повномасштабного вторгнення РФ, у мережі розгорівся скандал через те, що TTSWTRS нібито відшиває свою продукцію на території країни-окупанта з відповідною біркою. У відповідь представники бренду вибачилися та заявили, що сталася помилка у дистрибуції через ліцензійні угоди за межами України.

Через півроку TTSWTRS потрапив у новий скандал через кеди, створені в колаборації з американським брендом Vans. На двох моделях взуття, яке запустили у продаж по всьому, напис було виконано російською мовою: «Голубых кровей», «Городская клиническая больница» та «Одобрено Vans». Водночас у прес-релізі бренду зазначено, що текст на кедах є українським. Тоді представники TTSWTRS пояснили, що робота над колекцією розпочалася у вересні 2019 року, коли вони «ще вели комунікацію російською мовою», а виробництво взуття на фабриці було в січні 2022 року. Бренд пообіцяв передати весь прибуток із продажу кед фонду «Повернись живим».

Фото Фото 17 Серпня11:55

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить