Blackpink відвідали Букінгемський палац на честь прийому президента Південної Кореї

Фото: Yui Mok-WPA Pool/Getty Images

Солістки південнокорейського гурту Blackpink зустрілася з королем та королевою Великобританії Чарльзом III та Каміллою. Колектив відвідав урочисту гала-вечерю у Букінгемському палаці в рамках візиту до країни президента та першої леді Південної Кореї. Це перший всесвітньо відомий жіночий гурт, який удостоївся прийому у палаці після Spice Girls у 1997 році. Про це пише Vogue.

— Я вітаю Дженні, Джису, Лізу та Розі, більш відомих під назвою Blackpink, за їх роль у донесенні ідеї екологічної стійкості до світової аудиторії як послів Великобританії, а потім як прихильників Цілей сталого розвитку ООН, — зазначив король Чарльз III.

Для прийому Джису одягла чорну сукню з пишними рукавами з колекції Christian Dior, створену Марією Грацією К’юрі на знак поваги до Фріди Кало. Розі вибрала чорну оксамитову сукню без бретельок. Дженні віддала перевагу білій сукні з довгими рукавами і відкритими плечима, а Ліза — сукні блакитного відтінку з довгою накидкою від Georges Hobeika.

Фото: Yui Mok-WPA Pool/Getty Images

Загалом на вечері у бальному залі палацу було близько 170 гостей. Серед них принц Вільям принцеса Уельська Кейт Міддлтон. Кейт обрала для бенкету біле плаття Jenny Packham із золотою вишивкою, доповнивши його парою рукавичок та орденом королівської родини Єлизавети II, а також великим хрестом Вікторіанського ордену з поясом та зіркою. На голові у неї красувалася діамантова тіара Strathmore Rose, яку востаннє жінки з королівської родини одягали близько 100 років тому.

Королева Камілла вперше одягла тіару з бірманського рубіну, що належала покійній королеві Єлизаветі II, з червоною оксамитовою сукнею Fiona Clare. У той же час король Чарльз III постав перед гостями у фраку, доповнивши його мініатюрними медалями — Зіркою Підв’язки та Зіркою Чортополоха. Він також надів вищий національний орден Південної Кореї Мугунхва, який подарував йому президент країни Юн Сук Елем.

Гурт Blackpink був заснований у 2016 році компанією YG Entertainment. На даний момент це найпопулярніший жіночий попгурт у світі. Перші п’ять треків квартету було продано у кількості понад 100 тис. копій. Крім того, всі альбоми колективу займали лідируючі позиції чарту Billboard. Найвідоміші з треки: «DDU-DU DDU-DU», «Kill This Love», «How You Like That», «BOOMBAYAH».

Фото: Karwai Tang/WireImage

Фото: Yui Mok-WPA Pool/Getty Images

Фото: Aaron Chown — WPA Pool/Getty Images

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить