Барбір та Сенічкін встановили телерекорд — десять років в ефірі «Сніданку з 1+1»

Барбір та Сенічкін встановили телерекорд — десять років в ефірі «Сніданку з 1+1»

Фото: 1+1

Ведучі «Сніданку з 1+1» Людмила Барбір та Руслан Сенічкін встановили рекорд на українському телебаченні. Телепара виходить в ефір вже 10 років поспіль — з 19 серпня 2013 року. Це досягнення зафіксували у Національному реєстрі рекордів України як «Найтриваліший термін роботи пари ведучих ранкового розважального шоу». Про це повідомила пресслужба каналу 1+1.

— За цим стоїть не тільки велика робота по відношенню один до одного, до глядачів. Це дуже виплекана і виплакана історія. 10 років разом у студії з Людою Барбір — це ще один сенс мого життя. Люда — це своя людина, а своїх людей у мене дуже мало в житті, — сказав Руслан Сенічкін. 

На честь рекорду ведучі запросили дітей-переселенців на екскурсію каналом «1+1 Україна» та на кулінарний майстер-клас. Разом з Барбір та Сенічкіним діти приготували шоколадні мафіни з цитринами та кавуновий коктейль.  

Перший випуск ранкового шоу «Сніданку з 1+1» вийшов 31 березня 1997 року. За цей час його ведучими були Ганна Безулик, Костянтин Грубич, Юрій Макаров, Юрій Горбунов, Данило Яневський, Анатолій Єрема, Марічка Падалко, Лідія Таран, Анатолій Анатоліч, Марина Леончук.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить