Бабкіна попросила не шукати «зради» в тому, що 5’nizza працює з промоутером, який пов’язанний з росіянами

Бабкіна попросила не шукати «зради» в тому, що 5’nizza працює з промоутером, який пов’язанний з росіянами

Фото: instagram.com/babkin_official

Дружина Сергія Бабкіна Сніжана відповіла на закиди, що артист та його гурт 5’nizza пов’язаний з промоутером Somewhere Show, який співпрацював із російськими зірками Васею Обломовим та Анатолієм Білим. Колеги з видання «СЛУХ» пишуть, що компанія продає квитки на виступи співака за кордоном через квиткового оператора Ticketscloud, який був заснований у РФ. Крім того, при придбанні місця на концерт у Чехії офіційним організатором заходу нібито вказано російського промоутера та музичного журналіста Володимира Єрковича. У відповідь Сніжана уточнила, що не знайома з цією людиною, оскільки організатором концерту виступає їхній близький друг Ілля Островський.

— Організатором концерту в Празі є наш давній друг та колега Ілля Островський, який народився та виріс у Росії, але вже багато років є громадянином Ізраїлю, де постійно і проживає. Він має антивоєнну та антипутинську позицію й активно допомагає у боротьбі України всіма доступними йому засобами, зокрема організацією концертів, гроші з яких йдуть на ЗСУ. Знаючи його та його позицію, ми прийняли пропозицію зробити концерт у Празі. Питання того, яка компанія забезпечує продаж квитків з технічного боку, завжди входить до компетенції організатора, а не директора артиста, — йдеться у заяві Сніжани.

На запит Бабкіної організатори підтвердили, що квитковий оператор, на якого посилається видання, зареєстрований у Великій Британії, але його представництво також є і у РФ.

— В ідеальному варіанті було б добре, щоб жодна компанія не мала представництв у терористичній країні Росія, але, на жаль, поки що це не так. Натомість і Сергій, і я вважаємо, що набагато важливіше грати концерти та збирати кошти на потреби 127-ї бригади ЗСУ, а не з’ясовувати, в якій країні раніше жили організатори чи має квитковий оператор представництво у РФ. Хочу наголосити, що загалом за 2022-2023 роки ми передали різним благодійним фондам і безпосередньо нашій 127-й бригаді близько 340 000 євро, зароблених на концертах групи 5’nizza та сольних виступах Сергія Бабкіна.

У день виходу матеріалу «СЛУХ» також стало відомо, що дочірнє підприємство російської телекомунікаційної компанії «МТС» — «МТС Інтертеймент» придбало вказаний сервіс купівлі квитків Ticketscloud.

Раніше Сергія Бабкіна також розкритикували за виконання російськомовних пісень на благодійних концертах гурту 5’nizza у США. Директор колективу Сніжана Бабкіна у відповідь заявила, що не потрібно порівнювати творчість гурту та сольного проєкту співака, оскільки практично вся концертна програма гурту складається з пісень російською мовою. А от сам Бабкін співає українською.

Купуючи квиток на Ticketscloud організатором концерту вказаний російський промоутер Володимир Єркович. Фото: slukh.media

Видання стверджує, що компанія Ticketscloud не тільки має представництво в РФ, а й була заснована у Росії. Фото: slukh.media

 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить