Автори костюмів Олі Полякової розробили національне вбрання для українки на «Міс Всесвіт»

Фото: прес-служба Міс Всесвіт України

«Міс Всесвіт України» Ангеліна Усанова показала національний костюм для міжнародного конкурсу краси «Міс Всесвіт», презентація якого відбудеться 16 листопада 2023 року у Сальвадорі. Автором вбрання під назвою «Берегиня Маті» виступила команда дизайнерів МÜ production, яка створює концертні костюми для співачки Олі Полякової. Дизайн вбрання – це посвята силі материнської любові та беззахисним дітям, які дізналися, що таке війна.

— Діти не розпочинають війни, але саме вони не в змозі себе захистити. Національний костюм цього року – наша присвята великій, священній і безумовній материнській любові та беззахисності дітей перед очима війни. Матері всієї України благають і мріють про чисте й захищене небо без ракет. Моляться за життя своїх дітей, яких безжально забирає війна. Світ повинен запам’ятати жахливу статистику, щоб захистити українських дітей, — розповіла про костюм президент конкурсу «Міс Всесвіт України» Анна Філімонова.

Костюм створювався в Україні упродовж 1,5 місяців. Для його виробництва було використано 30-35 метрів шифонових та органзових тканин. Поверх тканини надруковано принт у вигляді хмар та синього неба. Деякі елементи костюма розроблялися та друкувалися на 3D принтері, а для обробки використовували приблизно 45 000 декоративних каменів. Блакитна тканина костюма «Берегиня Мати» — символ мирного, тихого неба без ракет. Білий і молочні кольори — символи світу. Синій та жовтий – кольори прапора України. Золоті елементи костюма «Берегиня Мати» — це броня, що символізує чинність кожної української матері, яка захищає своїх дітей. Фігурка маленького золотого янголятка — символ безцінного життя кожної дитини.

Аби вкотре привернути увагу світу до подій в Україні та ідею костюма, «Міс Всесвіт Україна»-2023 Ангеліна Усанова написала пісню «Peace», на яку відзняли відеокліп за участю дітей. Зйомки ролика відбулися у Національному художньому музеї України. Його режисером виступив кліпмейкер Руслан Махов.

Цим костюмом команда «Міс Всесвіт України» хоче нагадати про необхідність для всіх держав поважати міжнародне право та принципи, закріплені у Статуті ООН. За даними статистики, з початку повномасштабного вторгнення в Україну: понад 500 дітей загинули, понад 1000 отримали поранення, 379 дітей вважаються зниклими безвісти, 19546 дітей було депортовано Росією, з яких було повернено лише 386. Постраждалими від війни вважаються 7,5 дітей: які пережили травми, поранення, фізичне, сексуальне чи психологічне насильство, діти-переселенці та діти-біженці; діти, які були викрадені чи незаконно вивезені за межі України.

Минулого року Україна вперше за роки участі у «Міс Всесвіт» виграла конкурс національних костюмів, випередивши в онлайн-голосуванні представниць 90 країн світу.

Ангеліна Усанова здобула титул «Міс Всесвіт Україна-2023» наприкінці серпня після Zoom-інтерв’ю 3 фіналістками та онлайн-голосування журі. Дівчина представить країну на «Міс Всесвіт 2023» 18 листопада у Сальвадорі.

Фото: прес-служба Міс Всесвіт України

Фото: прес-служба Міс Всесвіт України

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить