Астаф’єва розповіла, чи повернеться до співочої кар’єри

Астаф’єва розповіла, чи повернеться до співочої кар’єри

Фото: youtube.com/Слава Дьомін

Співачка Даша Астаф’єва, яка перенесла невдалу операцію на голосових зв’язках, зізналася, чи повернеться у майбутньому на сцену. В інтерв’ю Славі Дьоміну артистка заявила, що планує продовжити співочу кар’єру, але не хоче бути «розважальним контентом».

— Ні, [моя співоча кар’єра не похована], вона на паузі. Я хочу співати про щось більш глобальне, ніж про те, що співала. Я не хочу бути «розважальним контентом». Я хочу бути ліками, бо музична творчість має, як мистецтво, лікувати. Не треба вважати себе шоу-бізнесом. Потрібно себе оцінювати як творчу одиницю, а не з шоу-бізнесом… Шоу-бізнес це такий механізм, який у якийсь момент тебе все одно «перемеле». Мене він перемолов. Я стала просто творчою одиницею, – наголосила виконавиця.

У квітні в інтерв’ю YouTube-каналу «Розмова» зірка розповіла, що не може співати, оскільки під час операції їй пошкодили нерв біля голосових зв’язок. Лікарі повідомили, що відновлення після такої операції буде складним та довгим, але співачка налаштована повернути собі голос. У серпні Астаф’єва запустила додаток з аудіокнигами про історію та культуру України.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить