Антон Птушкін вперше за 1,5 роки випустив тревел-відео, присвятивши його Карпатам

Антон Птушкін вперше за 1,5 роки випустив тревел-відео, присвятивши його Карпатам

Фото: youtube.com/@ptuxermann

Блогер і телеведучий Антон Птушкін зняв перше за 1,5 року повномасштабної війни тревел-відео. Новий випуск на своєму YouTube-каналі він присвятив Карпатам. У ролику Птушкін зняв свій похід, мальовничі пейзажі, флору регіону та тварин, яких зустрів на шляху до Карпат. Усі відзняті кадри блогер ніяк не коментував, щоб занурити глядачів у атмосферу дикої природи та нагадав їм про красу українських гір.

— Звичайно, подорожі зараз не на часі. Вся моя увага займає лише те, що відбувається у країні. Але я зробив цей випуск, бо він не про подорожі, а про перезавантаження. Я скажу про себе, що мені цей період дуже непросто дався. У мене було ембарго на радість, але в цей же час треба давати собі іноді радіти та перемикатися. Я зробив це відео, тому що подорожі чи похід у гори – це дуже простий спосіб переключитися, – пояснив інфлюєнсер.

Після початку повномасштабної війни Росії в Україну Птушкін також створив новий україномовний канал на YouTube, де розповідав про мужність українців після вторгнення, зокрема про волонтерів, співробітників «Укрзалізниці», пса Патрона та про свою поїздку на Донбас.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить