«Антитіла» грубо відмовили незрячому військовому у використанні їхньої пісні

Гурт «Антитіла» потрапив в гучний скандал, відмовивши захиснику ЗСУ Віталію Вересу, який втратив зір,  у використанні хіта «Фортеця Бахмут». За словами військового, він попросив у колективу дозвіл на пісню для біографічного відео, проте у відповідь отримав грубу відмову.

— Хочу поділитися ситуацією, яка мене дуже приголомшила. Ми надихнулися створити відео про найголовнішу битву мого життя – битву під Бахмутом. Про те, як я отримав поранення і про мою подальшу історію та шляхи. У пошуках музики ми зупинилися на композиції гурту «Антитіла» «Фортеця Бахмут». Яка, на мій погляд, ідеально підходила під цю історію. Написавши Сергію Вусику, співзасновнику гурту «Антитела», про дозвіл використовувати цей трек у нашому відео, я отримав шокуючу відповідь: «За якою радістю ми маємо це робити і давати дозвіл вам викладати, виставляти наші пісні?» – розповів український захисник в Instagram.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Vitalii Veres (@vitalii_veres_)

У листуванні військовий пояснив, хто він і чому звернувся з таким проханням, проте на запит отримав повідомлення: «Нас таких тисячі. І ми самі не виняток. Як це стосується пісні і щоб ми вас ще відзначали?».

У відповідь на сторінці колективу в Instagram Сергій Вусик виклав пост, в якому визнав, що був неправий і не розібрався в ситуації. За словами співзасновника групи, після інциденту він намагався зв’язатися з військовим, але той не відповідає на його дзвінки та повідомлення. Вусик публічно вибачився за свою реакцію і підкреслив, що «жодним чином не хотів образити чи принизити військового».

— Я визнаю, що був не правий. Я аж ніяк не хотів образити чи принизити військового. Так, я не розібрався і не заглибився в те з ким розмовляю і через важкі графіки і нашестя в коментарях під відео або в особистих повідомленнях, купи ботів, та інших різних особистостей… відповів досить різко.
При цьому, з першого дня публікації, пісню «Фортеця Бахмут» було викладено у вільний доступ для використання без будь-яких заборон. Що легко перевірити. І що саме і здивувало мене у повідомленні Віталія, який хотів, щоб його відзначили. Але я не розібрався. Я вибачаюсь за свою реакцію, — пояснив він.

На цю ситуацію відреагували й інші колеги музикантів, зокрема співак Артем Пивоваров та лідер гурту «Бумбокс» Андрій Хлівнюк, який написав: «Бери будь-яку і не турбуйся, друже».

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Антитіла/Antytila ​​(@antytila_official)

Фото: instagram.com/vitalii_veres_

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить