Американський гуморист Девід Леттерман приїхав в Україну і засвітився на підпільному стендапі

Фото: instagram.com/anton_tymoshenko

Американський гуморист та телеведучий вечірніх шоу Девід Леттерман приїхав до Києва. Про візит сценариста в Україну повідомив стендап-комік та радіоведучий Антон Тимошенко, який зустрівся із зіркою. Знімок із Леттерманом він опублікував у Instagram, підписавши:

— Не знаю, що буде далі, але цього дня я запам’ятав на все життя. Досі не віриться, що його бачив. Девіде, дякую вам за цей момент і за вашу роботу тут, в Україні. Це дуже важливо для нас.

На опублікованому Тимошенком фото можна побачити оператора. Цілком можливо, що в нашій країні телеведучий знімає кадри для свого шоу на Netflix «Мій наступний гість не потребує представлення».

Про свій приїзд до України комік не повідомляв у соцмережах. У рамках візиту Леттерман також відвідав Підпільний стендап у столиці, де привітав публіку зі сцени.

Девіду 75 років. Його називають найтривалішим ведучим пізнього вечірнього ток-шоу в історії американського телебачення. З 1992-го по 2015 рік Леттерман був ведучим проєкту «Пізнє шоу з Девідом Леттерманом». У січні 2018 року став ведучим нового ток-шоу на Netflix «Мій наступний гість не потребує представлення», яке і досі виходить на платформі.

Девід Леттерман не єдина зірка, яка відвідала Україну від початку повномасштабної війни з РФ. Раніше в українських містах побували актриса Анджеліна Джолі, актор та режисер Шон Пен, група U2, актори Бен Стіллер та Лієв Шрайбер, режисер Кері Фукунага та актриса Джесіка Честейн.

Фото: instagram.com/wtfnastia

Фото: instagram.com/anton_tymoshenko

 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить