Alyona Alyona відповіла, чому не афішує нові стосунки

Фото: youtube.com/Маша Єфросиніна

Реп-виконавиця Alyona Alyona зізналася, чому не афішує стосунки з новим коханим. В «Іспиті на відвертість» Маші Єфросиніній артистка зазначила, що не хоче регулярно постити контент на цю тему, як робила раніше. На це дуже вплинув попередній досвід її публічних стосунків.

— Я його показувала. Я його не ховаю, просто я не буду будувати на цьому регулярний контент, пости якісь робити та робити сімейний блог, як у мене була спроба перед цим, — уточнила Альона. — Я здобула досвід публічних стосунків. [Не публічність їх зруйнувала], але публічність це завжди давка. Це моральна давка, це давить на тебе. Тому що люди від тебе чогось чекають. Знаєш, моє фото з Kyivstoner набирала більше лайків, ніж моя фотка з Денисом (екскоханий артистки — Авт.), тому що у людей очікування, що повна дівчина має бути з повним високим хлопцем це прямий метч (ідеально збігаються/підходять одне одному — Авт.). Коли хлопець такий як ти на зріст і худіший, це не метч. «Ну він хоча б повинен бути вищим». Це таке очікування від суспільства. Все, що не метчиться, у людей викликає емоції відчуження. Я такий висновок для себе зробила.

Артистка додала, що не розголошувати стосунки з коханим це спільне рішення пари. Зірка не хоче, щоб у слухачів були завищені очікування щодо людини, яка буде поруч із нею.

— Зрозуміла, що я ніколи не буду в такій парі, наприклад, як Mamarika та Сергій Середа, які візуально метчуться. Люди нам розповідали, що ми якась д*більна пара. Як фріки. «Ви просто два фріки». І тому ніхто не вірив, що між нами є якісь почуття. Тому що я півроку все це не показувала. Потім якісь журналісти побачили, як ми виходили разом із «Сільпо» і зробили розслідування… І тоді вже довелося щось показувати. це показала творчо, через півроку стосунків. Потім ми ще півроку пожили разом і [для публіки] вийшло так, що це все шоу. Начебто, два блогери вирішили [об’єднатися заради контенту]. Я вирішила, що все, вистачить, не розповідатиму щасливо я живу чи нещасливо. Як мінімум, я не хотіла б тикати тим, хто втратив коханих на війні, що в мене теж є коханий і він не служить. Це неправильно, – зазначила артистка.

Новий коханий зірки – відомий в Україні діджей та продюсер з Івано-Франківська Володимир Бейчак (VoVKing). Він створює електронну музику. Є співавтором треку Alyona Alyona «Викину 2», який вона написала після повномасштабного вторгнення РФ.

До відносин з VoVKing Альона зустрічалася з тиктокером Денисом, більш відомим під псевдонімом YOXDEN. Пара розірвала стосунки за місяць до початку повномасштабної війни в Україні. Про своє розставання ексзакохані повідомили у День закоханих, 14 лютого.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить