Аліна Гросу після розставання з російським актором підтвердила нові стосунки у кліпі

Аліна Гросу після розставання з російським актором підтвердила нові стосунки у кліпі

Фото: прес-служба Аліни Гросу

Співачка Аліна Гросу (GROSU), яка наразі живе у США, підтвердила нові стосунки у новому кліпі. Артистка випустила відео на сингл «Сумую», яке зняв її хлопець.

— Усі кадри взяті з нашого особистого архіву. Це був один із рідкісних днів, коли нам вдалося романтично провести час. Зізнаюся, ми тоді вперше дозволили собі вийти на таку прогулянку. По-перше, зараз не дуже доречно. По-друге, в обох багато роботи. Але це була особлива дата для нас, і тому вирішили зустріти її особливо. Вся романтика — у простоті: у цінності спільного вечора, в обіймах, поглядах, навіть дитячі атракціони піднімають настрій.

За словами 28-річної виконавиці, ця пісня присвячена всім тим, хто зараз у розлуці, хто сумує за другою половинкою. Основною локацією для зйомок став відомий пірс Санто-Моніка, де знімали всесвітньо відомі кліпи і такі фільми, як «Титанік», «Форрест Гамп», «Нічна течія», «Містер Бін», «Залізна людина».

— У будь-які часи, як би нам не було складно, потрібен час для кохання та стосунків. Хоча у пісні розповідається про тугу за другою половинкою, але водночас є спогади про позитивні моменти, про дотики, побачення, і це тримає та надихає в очікуванні зустрічі з дорогою серцю людиною, — наголосила Гросу.

До цих стосунків Гросу понад рік зустрічалася з російським актором Романом Полянським, який був старшим за неї на 12 років. Пара розлучилася після початку повномасштабного вторгнення РФ до України. У 2020-му Гросу розлучилася з російським бізнесменом Олександром Комковим, не проживши з ним у шлюбі й року.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить