Алан Бадоєв відповів, чому він не на фронті

Фото: youtube.com/Говорити Суханов

Режисер та кліпмейкер Алан Бадоєв зізнався, що часто розмірковує над тим, чому він не на передовій. В інтерв’ю YouTube-проєкту «Говорить Суханов» Бадоєв зазначив, що, на відміну від багатьох його друзів, він поки не готовий взяти до рук зброю, через що його дуже часто гризе сумління.

Нині режисер намагається зробити свій внесок у перемогу України в інший спосіб. За словами Бадоєва, якщо він перестане це робити, то «не зможе до себе нормально ставитися».

«Чому я не на фронті?» – я питаю себе завжди. «Чому я не взяв автомат? Адже багато моїх друзів взяли…» Одна з моїх частин (свідомості — авт.) Запитує: «Страшно?». «Страшно». «А що саме страшно?» «Багато чого страшно». А інша частина каже робити щось таке, щоб я пробачив собі. Роби. Якщо я не робитиму цього, то я не зможу до себе нормально ставитися. Загалом наодинці я можу озвучити собі некомфортні питання, тому що я з ними працюю, – сказав Алан.

З початку повномасштабної війни Алан Бадоєв засудив російську агресію та розірвав співпрацю з артистами країни-окупанта. Понад рік режисер працює над документальним фільмом «Довга доба», в якому покаже війну Росії проти нашої країни очима українців. Прем’єра картини відбудеться у лютому 2024 року. Фільм буде приурочений до другої річниці повномасштабного вторгнення.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить