Акторка Олена Світлицька поскаржилася на росіянку в Туреччині, яка штовхнула її доньку

Акторка Олена Світлицька поскаржилася на росіянку в Туреччині, яка штовхнула її доньку

Фото: instagram.com/olena_svitlytska

Акторка Олена Світлицька поскаржилася на неадекватну росіянку, з якою зіткнулася на відпочинку у Туреччині. Невідома схопила трирічну доньку артистки Марію за руку та штовхнула у ліфті готелю. Про неприємний інцидент Світлицька розповіла у сторіс Instagram.

— Заходимо ми з дітьми до ліфта, куди в останню секунду вривається якась жінка, назвемо її поки що так. Маша завжди натискає на кнопки ліфта, тому що вона дитина, і це їй подобається. І ця, не знаю, навіть як її назвати, вистачає її за руку і так просто жбурляє. Я кажу: «А чого ви чіпаєте мою дитину?», а вона відповідає: «За дітьми своїми стежите». Я їй сказала, що кожна людина має право на свободу та недоторканність. Вона доїхала до свого поверху та вилетіла. Ідемо скаржитися на ресепшн, бо я такого ставлення до своїх дітей не терпітиму.

Олена додала, що не терпітиме таке ставлення до своїх дітей і вже розповіла про випадок адміністрації готелю. Акторка впевнена, що росіянка грубо повелася з її дочкою через українську мову.

— До чого знаєте, чому вона це зробила? Бо одразу почула українську мову. Вона нервова вже така була. У Віри ще були намисто жовто-блакитні. Боже, як вони нас ненавидять просто, ви навіть не уявляєте, — підсумувала вона.

Олені Світлицькій 31 рік. Українським глядачам вона відома за ролями у серіалах «Здається будинок біля моря», «Улюблена вчителька», «Центральна лікарня», «Рідна мачуха».

Фото: instagram.com/olena_svitlytska

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить