Актор Андрій Ісаєнко розповів, як росіяни пропонували йому зіграти роль зрадника після зйомок у «Кіборгах»

Фото: відеоскриншот youtube.com/Аліна Доротюк

Зірка серіалу «Жіночий лікар. Нове життя», актор Андрій Ісаєнко розповів, як у 2017 році напередодні виходу фільму «Кіборги. Герої не вмирають», йому запропонували зіграти одну з ключових ролей у російській картині. За словами артиста, тоді режисер кінострічки із продюсерського центру Валерія Тодоровського особисто запрошував його на зйомки, але він відмовився «зрадити свого глядача».

— Мені телефоном Андрій Смирнов (режисер фільму – Авт.) стверджував, що це нейтральна штука. Я кажу: «Ви розумієте, що я не можу. Навіть якби я хотів на все забити і спробувати все-таки вступити в ту калюжу, як я зараз розумію, але я не можу зрадити свого глядача». Тут зараз за тиждень виходить прем’єра «Кіборгів», картина про українських героїв-воїнів. І я, той самий Суббота, який виїхав зніматися до Москви через два тижні після прем’єри. Це нечесно, — наголосив актор в інтерв’ю журналістці Аліні Доротюк.

Незважаючи на відмову, команда відправила сценарій Ісаєнко, але ознайомившись із ним, він ще раз переконався у правильності свого рішення.

— З усіх ролей мені пропонували зіграти єдиного зрадника у фільмі – хохла Колі. Я передзвонив цьому Андрію Смирнову і говорю «Ви прикалуєтеся? Ви мені пропонуєте роль самого г*внюка, робите його українцем і хочете, щоб я приїхав і його зіграв». Він почав: «Та я стільки покидьків зіграв…». Я сказав, що ви можете грати, кого ви хочете, але я не робитиму цього. І я, в принципі, позиційно не їхатиму до вас, – уточнив Андрій.

Андрію Ісаєнку 37 років. Він заслужений артист України та лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка. Одружений на режисері Олесі Моргунець-Ісаєнко. Пара має шестирічну доньку. Найвідоміші його ролі: «У неділю зранку зілля копала», «Козаки. Абсолютно брехлива історія», «Щедрик», «Кіборги. Герої не вмирають».

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить