Євгенія Емеральд розповіла про пережите зґвалтування

Фото: youtube.com/ЖВЛ

Український військовослужбовець та поліцейська Євгенія Емеральд вперше зізналася, що стала жертвою зґвалтування. В інтерв’ю «ЖВЛ» Емеральд не стала вдаватися до подробиць цієї історії, але згадала, що вона сталася багато років тому, коли їй було 14 років. Ніхто з її близьких про це не знав.

— У мене теж таке було багато років тому. Я ніколи нікому про це не розповідала, навіть рідній мамі. Я вирішила цю історію викреслити зі свого життя, ніби цього ніколи не було. А зараз, після своєї сповіді, я навіть про це можу вільно говорити, – наголосила Євгенія.

Емеральд додала, що після пережитого розуміє жінок, які зіткнулися із жорстоким поводженням з боку її колишнього чоловіка. Євгенія також розповіла історію підписниці, яка, за її словами, стала однією із жертв Євгена Стипанюка. До цього дня вона відчуває свою провину перед нею.

– Я відчуваю свою провину перед нею. Я тоді лише народила. Це сталося тоді, коли ми були разом. Вона розповіла, що це була компанія за містом і мій чоловік був там присутній, випивав. Вона у нього запитала: «Як там ваша дружина? Я на неї підписана». У той момент він різко озвірів, сказав що я «шл *ха». Потім, коли дівчина їхала додому, він запропонував її підвести. Вона розповіла, що тоді було 23:45, по факту комендантська година, і лише з цієї причини вона погодилася. І це була її велика помилка, бо потім він з’їхав з дороги до лісу, зґвалтував її, зняв це на відео та шантажував цим. Вона сказала, що він двічі змусив її це робити: «Я із дуже простої сім’ї, він погрожував, що кине гранату до мого будинку». Але що найбільше мене здивувало і жахнуло, що вона почала своє повідомлення фразою: «Жень, вибачте, будь ласка. Це, напевно, я та жінка, з якою вам зрадив ваш чоловік». А наприкінці вона ще й попросила пробачення. Сказати, що я шокована, це нічого не сказати. Тобто дівчину зґвалтували, бо вона сказала, що моя підписниця, і спитала, як у мене справи.

Емеральд уточнила, що ексчоловік також має відео їх інтимного зв’язку, але після скандалів навколо нього вона не боїться, якщо той їх опублікує.

— Так, він постійно [знімав усе на відео]. Причому найцікавіше, що один-два рази чисто для колекції чи шантажу. Я впевнена, що мої відео вийдуть. Він зараз, як загнаний звір. Скоро він втратить все, якщо ще зараз не втратив. Він це зробить, тому що йому вже більше не буде чого втрачати. Але я цього не боюся, — уточнила Емеральд.

Емеральд підтвердила розлучення з чоловіком Євгеном Стипанюком після року шлюбу на початку жовтня, а пізніше заявила, що була жертвою домашнього насильства. У соцмережах вона опублікувала ролик, у якому показала скріншоти листування з колишнім чоловіком та його голосові повідомлення, де він називає її «ш*лавою», погрожує вбити та відібрати у неї доньку через суд. Її зізнання підштовхнуло інших дівчат заявити про домагання з боку Стипанюка. Після того, як ця історія набула суспільного резонансу, Євгенія заявила, що на неї та її охоронця було скоєно замах.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить