Україна вперше в історії перемогла у конкурсі костюмів на «Міс Всесвіт»

Українка здобула перемогу за найкращий костюм на конкурсі «Міс Всесвіт 2022». Вбрання створила українська дизайнерка Леся Патока і назвала його «Воїн світла». Крила з позолотою та “броньований” комбінезон викликали фурор на подіумі конкурсу.

Як зазначила сама представниця України — Кристина Опанасенко, цей костюм “несе світло”. Образ Опанасенко привернув увагу журі та журналістів ще під час перших фотосетів учасниць конкурсу “Міс Всесвіт 2022”.

Для створення вбрання дизайнерка використала пʼять елементів — таким чином було створено мікс сучасної моди та української етніки. Головними акцентами є великі крила та головний убір, який було прикрашено колоссям. 

Опанасенко присвятила перемогу у конкурсі костюмів “кожному українцю та кожному воїну світла, який бореться за майбутнє України”. 

“Створюючи цей костюм, ми хотіли втілити ідею про те, що війна не може зламати нашу силу і знебарвити наші серця. Навіть палаюча, Україна відродиться, як фенікс, і засяє яскравими барвами!”

Створення костюму

Костюм «Воїн світла»

Образ української конкурсантки на Міс Всесвіт-2022

Образ української конкурсантки на Міс Всесвіт-2022

Крилатий костюм — що про нього відомо? 

Вікторія Опанасенко згадувала, що для костюма створили два варіанти крил: один розробили американські дизайнери, інший — сама Леся Патока. Однак через війну крила з США доставити не встигли, тому на попередніх фотосесіях Вікторія позує з крилами made by Ukraine, а вже на сцені конкурсу зʼявилася у крилах американських дизайнерів. 

Однак Вікторія розповіла, що їй так і не дали сказати жодного слова про війну в Україні та вирізали лише маленький шматочок з півторагодинного інтервʼю. До речі, головний убір з костюма Опанасенко продала з аукціону за 10 тисяч доларів — куди підуть гроші?

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить