У колекції королеви Великобританії з’явиться капелюшок від українського дизайнера

У колекції королеви Єлизавети ІІ з’явиться капелюшок, який створив український дизайнер. 

Про це повідомила перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова, передає Інформатор. 

Джапарова наголосила, що завдяки рішучому опору українського народу російському агресору, сміливості та патріотизму Україна встановлює тренди в різних сферах на різних континентах, а інтерес до України посилив зацікавленість і до всього українського – історії, традицій, мови, культури. Також вона відзначила допомогу амбасадорів української фешн-дипломатії, які відкривають двері, куди інколи не так просто достукатися політикам.

«Серед них, звичайно, Руслан Багінський – всесвітньо відомий дизайнер головних уборів та аксесуарів, про капелюшок від якого мріють світові селебритіс. На знак глибокої вдячності за підтримку Великою Британією України у боротьбі з агресором Руслан створив унікальний вишуканий капелюшок для королеви Єлизавети II, який нещодавно передали послу Великої Британії в Україні Мелінді Сіммонс. Пишаємося, що український капелюх від Багінського – тепер частина колекції головних уборів королеви», — сказала Джапарова.

Джерело: перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова

Джерело: перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова

 

Фото: перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова

Фото: перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова

Нагадаємо, українська художниця створила вишиті полотна для показу Dior. Крім того, у США на благодійному аукціоні продали вишиванку Зеленського.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Заголовне фото: ТСН

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить