Вплив хіпстерів! Що таке трикіні, і чому це знову модно — фото

Мода на купальники ходить колами. Цього сезону в тренді дещо хіпстерські варіанти стильних купальників трикіні, в’язані гачком. Ми покажемо вам, як це виглядає, та пояснимо, з чим їх носити. 

Трикіні це різновид суцільного купальника (щоправда, його ще називають суцільним купальником-обманкою), де нижня частина (плавки) зшита з верхньою частиною (ліфом) перемичкою на животі на спині. Талія при цьому залишається відкритою.

Такі купальники виглядають дуже привабливо та підкреслюють жіночність фігури. Тож, не дивно, що тренд на них знову тут як тут. Втім не забувайте, об’ємні малюнки візуально укрупнюють фігуру, а дрібні візерунки, навпаки, роблять її стрункішою.

Довідка. Трикіні (англ. trikini) — вид жіночого купальника, що поєднує в собі монокіні й звичайне бікіні (де, простими словами, трикіні — це три клаптики тканини, бікіні — два, а монокіні — один). 

Так виглядає класичне trikini

Так виглядає класичне trikini

Дуже популярними вважаються моделі, зв’язані гачком. Причому, вони нагадують речі, модні в 70-х роках. Строкаті й відверто еротичні, вони мають пряме відсилання до хіпстерського стилю — з його вихвалянням всеохопної свободи та культом неприхованої сексуальності. 

В'язані панамки до купальників - також тренд

В’язані панамки до купальників — також тренд

Популярними кольорами купальників залишаються:

  • чорний,
  • білий,
  • бежевий,
  • кораловий,
  • рожевий,
  • лазурний,
  • зелений,
  • жовтий,
  • строкатий.

Найкраще купувати трикіні на підкладі - це дозволить вам почуватися комфортно, адже в'язані варіанти можуть просвічуватися

Найкраще купувати трикіні на підкладі — це дозволить вам почуватися комфортно, адже в’язані варіанти можуть просвічуватися

Придбати в’язаний варіант трикіні можна в мережі — від трьох сотень гривень. Або зв’язати самим, якщо маєте необхідні вміння. Порада, в цьому випадку використовуйте нитки на «скляній» основі. Натуральне волокно може розтягнутись від вологи під час купання. В результаті цього купальник може виявитись на розмір чи два більшим.

Так виглядає схема в'язання нижньої та верхньої частини купальника з перемичками 

Так виглядає схема в’язання нижньої та верхньої частини купальника з перемичками 

Як носити трикіні

Такий купальник можна сміливо, окрім як на пляж, одягати під спідницю в місто чи на відпочинок за його межами. Втім, звичайно, для цього НЕ підійдуть варіанти без підклади. Адже вони мають більш відвертий характер, тож куди більше підійдуть для романтичного побачення біля води в час перед заходом сонця. 

Обираючи купальник та ступінь його відвертості, оцініть, наскільки буде доречним такий вигляд на тій чи іншій локації у той чи інший час 

Обираючи купальник та ступінь його відвертості, оцініть, наскільки доречним буде такий вигляд на тій чи іншій локації у той чи інший час 

Крім того, серед популярних цього сезону купальників — суцільні трикотажні моделі. 

Придбати схожий в середньому можна за 400-600 гривень, ціни на брендові моделі можуть стартувати від 2,5 тисяч гривень 

Придбати схожий в середньому можна за 400-600 гривень, ціни на брендові моделі можуть стартувати від 2,5 тисяч гривень 

Також цього сезону в тренді в’язані гачком сукні по типу рибальських сітей, ажурні топи та спідниці міді до купальників. Вони змінили тренд на туніки та парео (пляжні хустки чи накидки з прозорої тканини), такі незамінні в пляжному гардеробі.

Сукні й топи виглядають стильно, і чудово дихають. Їх в окремих випадках — за відсутності купальника — навіть можна використовувати як купальний костюм. 

Придбати топ та спідницю або сукню з ажурної тканини можна від 600 гривень 

Придбати топ та спідницю або сукню з ажурної тканини можна від 600 гривень 

Раніше Інформатор писав про спекотні тренди, які рятують від теплового удару. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить