Олена Зеленська носить не просто модну прикрасу. Є прихований сенс

Українська перша леді є прихильницею так званої модної дипломатії. Прикраси Олени Зеленської завжди не просто гарні, вони — красномовні. Про що ж «говорить» ювелірний декор першої леді, розбирався Інформатор. До слова, перша леді України здебільшого обирає прикраси саме українських майстрів. Срібні чи золоті, інкрустовані або ж ні, — вони не занадто дорогі, втім стильні й художньо довершені. 

Золота брошка-мапа України

Перша леді любить одягати цю прикрасу, адже робить це далеко не вперше. Олена Зеленська одягала її на зустріч зі спільнотою «Бізнес без бар’єрів» навесні, і знову обрала саме цю прикрасу до свого нового образу у відеоанонсі майбутнього, вже третього Саміту перших леді та джентльменів, що пройде у вересні.

Промовиста деталь - сяючий камінець на місці Донецька

Промовиста деталь — сяючий камінець на місці Донецька

Про символізм цього ювелірного витвору годі й говорити. Золота брошка має інкрустацію в тому місці, де на карті України розташований Донецьк. 

«Простий символ, найважливіший у житті кожного українця. Україна з камінцем у серці, у моєму рідному місті — Донецьку! Донецьк — це Україна. Чекаю на український прапор на Донбасі… Усе буде Україна», — писала дизайнерка Ельвіра Гасанова про цю брошку. 

Авторка виробу - власниця українського бренду GASANOVA - родом з Донбасу

Авторка виробу — власниця українського бренду GASANOVA — родом з Донбасу

Брошка у вигляді соняшника

Ця прикраса має форму кола, по краях оздоблену різьбленим «листям» квітки сонця — соняшника. 

Коло — це не тільки геометричний символ, але й те, що робить життя можливим. Сонце — це теж коло. Коло є складною частиною природи, що відображає життєві цикли. 

Це універсальний знак, який майже в усіх культурах шанується як сакральний символ, що уособлює безмежні речі. Серед них — вічність, єдність, нескінченність і цілісність.

Перша леді має кілька брошок у формі кола. 

Цю прикрасу пані Олена також одягала декілька разів, востаннє під час візиту південнокорейського лідера та його дружини до України 

Цю прикрасу пані Олена одягала під час візиту південнокорейського лідера та його дружини до України 

Брошка у вигляді виноградної лози

На велике цьогорічне червневе інтерв’ю виданню «РБК-Україна» Олена Зеленська одягла прикрасу у формі витонченого пагона з рясними плодами з лазурових намистин. 

Вдало підібрана до костюма притлумленого блакитного кольору, срібна брошка з великими, схожими на натуральні, темно-синіми перлинами – ніби натякає на родючість української землі та здатність української нації до відновлення. З журналістами перша леді говорила саме про те, якою вона бачить українську перемогу. 

Прикраса, вочевидь, була обрана невипадково

Прикраса, вочевидь, була обрана невипадково

Брошка у формі бутона лотоса 

Сріблясту брошку з інкрустацією у вигляді бутона квітки лотоса, водночас за формою схожою на птаха-фенікса, Зеленська одягла днями на зустріч із прем’єр-міністром й міністром закордонних справ Катару Мухаммадом бін Абдулрахманом Аль Тані. 

Як відомо, обидва ці символи — про воскресіння, відродження та захист від ворогів.

Лотос у східних релігіях - символ перемоги над смертю 

Лотос у східних релігіях — символ перемоги над смертю 

Брошка у вигляді рога достатку 

Зустріч українських дипломатів з керівництвом держави на початку серпня пройшла під гаслом «Перемога понад усе». Перша леді Олена Зеленська прикрасила свій костюм брошкою у вигляді рога достатку з колоссям. Що ж, цілком відповідає серпневому настрою.

І знову віра в нашу перемогу виказана через витончений символ

І знову віра в нашу перемогу виказана через витончений символ

Брошка у вигляді снопа колосся 

Звісно, що значення цього символу можна не пояснювати українцям. Колосся — це хліб, родючість нашої землі, її споконвічна стійкість й життєствердна сила. Врешті решт, це життя, що попри усі спроби знищити його, все одно перемагає, бо зло — не здатне перемогти!  

Під час візиту до Республіки Корея та зустрічі з президентом країни Юн Сок Йолем навесні

Під час візиту до Республіки Корея та зустрічі з президентом країни Юн Сок Йолем навесні

А от бамбуковий сніп символізує силу, стійкість, мужність, мінімалізм, простоту, строгість і, водночас, витонченість. Він гнеться під вітром, але не ламається.

Раніше Інформатор писав, як зробити модний чокер, схожий на той, який одягала Олена Зеленська на інтерв’ю американському телеканалу. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.      

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить