Навіть з матюками та Зеленським. У що цього літа фарбують нігті українки — фото

Незважаючі на складний нинішній час, українці прагнуть красиво та охайно виглядати, і бажано, при тому — патріотично. Для цього вони вдаються до використання елементів українського орнаменту чи кольорів національного прапору не тільки у вбранні, а й у зачісках та манікюрі.

Патріотичний манікюр - це надзвичайно красиво! 

Патріотичний манікюр — це надзвичайно красиво! 

Дизайн манікюру в різноманітних техніках — не має меж

Нігті можуть бути будь-які: короткі, довгі, кольорові, однотонні, овальні, круглі, квадратні, блискучі, неонові тощо. Основою ж патріотичного манікюру є поєднання жовтого та синього — кольорів націлнального стяга України.

Пофарбувати нігті в ці кольори можна у будь-якій послідовності, кожен по черзі, через два або ж на одній руці — жовті, на іншій — сині. Також можна зафарбувати половину нігтя одним кольором, а другу половину — іншим. Це не тільки просто, а ще й стильно й лаконічно.

Варіантів для нанесення на нігті двох кольорів - безліч

Варіантів для нанесення на нігті двох кольорів — безліч

Використання тематичних елементів дизайну також допоможе зробити неперевершений манікюр: патріотичні наклейки, слайдери, стікери, жовті і сині стрази, блискітки, конфетті чи фольга для лиття.

Не може не привернути увагу і градієнт, адже такий дизайн виглядатиме на нігтях, наче справжній прапор. Плавний перехід одного кольору в інший виглядає дуже стильно.

Ось так вдало на нігтях виглядає градієнт 

Ось так вдало на нігтях виглядає градієнт 

Малюнки та візерунки з використанням трафаретів робляться дуже легко та швидко, а виглядають, наче ручний розпис. Можна обрати оригінальні тематичні принти з прапором, тризубом, калиною, вербою, соняшниками та іншими українськими символами й мотивами.

Українські символи й мотиви в манікюрі

Українські символи й мотиви в манікюрі

Жовто-блакитні та синьо-жовті смужки та сердечка цілком можливо намалювати вручну за допомогою пензлика. Це мінімалістично, але дуже вишукано й оригінально. Можна покрити всі нігті білим кольором, а на скількох пальцях зробити патріотичний акцент.

Малюнки на нігтях пензликом - не втрачають своєї актуальності

Малюнки на нігтях пензликом — не втрачають своєї актуальності

Вдало до урочистостей виглядатиме манікюр із символами батьківщини на кшталт колосся, соняшниками чи вишивкою. Доречним видається і манікюр із зображенням написів по типу «Доброго вечора, ми з України», «Make love, not war», «Слава Україні», «Русбкий корабль, іди ***», «Мрію не знищити». 

В манікюрі актуальне використання патріотичної символіки

В манікюрі актуальне використання патріотичної символіки

Прапор України, тризуб і вишиванка. У що фарбують нігті українки 7

Прапор України, тризуб і вишиванка. У що фарбують нігті українки 8

Прапор України, тризуб і вишиванка. У що цього літа фарбують нігті українки 9

Прапор України, тризуб і вишиванка. У що фарбують нігті українки 10

Прапор України, тризуб і вишиванка. У що фарбують нігті українки 11

Прапор України, тризуб і вишиванка. У що фарбують нігті українки 12

Прапор України, тризуб і вишиванка. У що фарбують нігті українки 13

Прапор України, тризуб і вишиванка. У що фарбують нігті українки 14

Прапор України, тризуб і вишиванка. У що фарбують нігті українки 15

Також ми розповідали, як українські перукарі перевершили себе, створивши патріотичні зачіски. 

Майстрині «вимальовують» орнаменти української вишивки, а об’єднує різні роботи на довгому та короткому волоссі різних відтінків ось що: орнамент виконаний в двокольоровій гамі — синій та жовтій і представляє собою такий собі «трансформер». Якщо розчісувати волосся вниз — можна побачити український прапор, а якщо вгору — проступає сам геометричний орнамент.

Раніше Інформатор писав, що перша леді Олена Зеленська одягала символічні кольє у вигляді калини та містичну брошку з числом долі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить