Легендарний костюм Юлії Тимошенко: від тарифного майдану до пиріжка з Macdonald’s

Здається  принципи «лаконічно» та «стримано» під час війни стали керівними для Юлії Тимошенко, яка із самого початку воєнного стану не демонструє нові луки, ба більше повернулася до старих, «перевірених часом» стриманих чорно-білих аутфітів, створених за участі її улюбленої дизайнерки Айни Гассе. А замість вишуканих укладок на її голові знов фірмова коса часів Помаранчевої революції. Саме такий образ Тимошенко ми побачили на відкритій зустрічі керівництва СПО об’єднань профспілок з Юлією Тимошенко, яка є співавторкою проєкту Трудового кодексу України. Скільки ж вартує така стриманість?

13 жовтня на відкритий зустрічі керівництва СПО об’єднань профспілок з Юлією Тимошенко, яка є співавторкою проєкту Трудового кодексу України, леді Ю виглядала так.

Тимошенко на зустрічі профспілок

Тимошенко на зустрічі профспілок

У цьому вбранні Юлія Володимирівна вперше з’явилася на публіці у листопаді 2015 р. під час відвідування тарифного майдану.

Юлія Тимошенко на тарифному майдані

Юлія Тимошенко на тарифному майдані

А потім вже у березні 2016 р. на мітингу «Захисти село — збережи Україну». 

Ще один вихід в улюбленому образі

Ще один вихід в улюбленому образі

У 2018 році в цьому ж жакеті вона протестувала проти ухвалення Державного бюджету на 2018 рік, оскільки, на її думку він був «наругою над людьми та продовженням антисоціальної політики».

Тимошенко проти бюджету

Тимошенко проти бюджету

А тиждень тому насолоджувалася смаком пиріжку з вишнями з Macdonald’s.

Фото з Instagram Юлії Тимошенко

Фото з Instagram Юлії Тимошенко

Біла блузка, яку цього разу вдягнула Юлія Володимирівна, теж має свою «історію». Саме в цій блузці із сріблясто-чорними запонками від Bow Tea House за 700 грн голова фракції «Батьківщина» під час блокування президії проти прийняття закону про ринок землі відірвала дроти у головного мікрофона на місці спікера Дмитра Разумкова. 

Блузка з історією

Блузка з історією

Під час війни Юлія Володимирівна майже перестала носити на публіці коштовні прикраси, яких в неї, відповідно до податкових декларацій, є чимало, а також брендові окуляри. Судячи з фото, взуття у пані Тимошенко 13 жовтня було теж не нове.

Високі підбори — ще одна частина образу

Високі підбори — ще одна частина образу

Наостанок зазначимо, що за більше ніж 25 років своєї політичної кар’єри Юлія Володимирівна вже стала своєрідною іконою стилю. Її зовнішній вигляд і смаки постійно зазнають змін і часто обговорюються в суспільстві. Зараз пані Тимошенко демонструє відповідальне споживання. На зустрічі з профспілками вона була одягнена в костюм, придбаний у 2015 році, вартість якого тоді складала приблизно 1,5 тисячі доларів. Вартість такої пари взуття на підборах  — від 185 до 220 доларів. Запонки українського виробництва обійшлися пані Тимошенко у 26 доларів. Чи залишиться цей екологічний тренд для неї панівним після Перемоги України, покаже час.

Про те, як змінились образи українських політиків у 2022 році, Інформатор писав тут.

Анна Колохіна

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить