Добре бути підкаблучником. Домогтися успіху Емманюелю Макрону і Ріші Сунаку допомогли дружини

Дружина британського прем’єра Ріші Сунака Акшата Мурті, як і перша леді Франції Бріжит Макрон, викликають зацікавленість широко загалу через високі політичні пости їхніх чоловіків. До речі, Мурті сьогодні також є першою леді, адже у Великій Британії представницьку роль у міжнародній політиці виконує саме прем’єр-міністр, а національним сувереном є король. 

Отже, між цими зовні такими різними жінками є спільне, і навіть більше, ніж здається на перший погляд. Інформатор розкриє родинні секрети перших леді, до яких сьогодні через тісну військову співпрацю України з Великобританією та Францією прикута особлива увага всіх українців.

Доньки багатіїв 

Обидві жінки виросли в забезпечених родинах і не знали злиднів. Щобільше, статки їхніх сімей допомогли їхнім чоловікам досягти того успіху, який ті сьогодні мають у світовій політиці. 

Емманюель Макрон не раз зізнавався журналістам, що його дружина Бріжит Макрон «зробила його тим, ким він є». Вочевидь, не тільки через вдячність за те, що жінка свого часу була його викладачкою.

Річ у тім, що нинішній президент Франції у віці 15 років відвідував уроки літератури і театральний клас, де викладала Бріжит. Нагадаємо, вона старша за чоловіка на 25 років. Тож цей подружній союз французи вважають прикладом щасливої і вільної від стереотипів сімейної пари.

Емманюель та Бріжит Макрон мають різницю у віці в 25 років

Емманюель та Бріжит Макрон мають різницю у віці в 25 років

Бріжит Марі-Клод Макрон — уроджена Троньє — народилась і виховувалась в сім’ї французького кондитерського магната. Вже в 21 рік вона вдало вийшла заміж за банкіра Андре Луї Озьєра, якому народила трьох дітей.

Бріжит Озьєр працювала викладачем французької і латинської мов у релігійній школі в Ам’єні. Саме там вона вперше й зустрілася з Емманюелем.

Що ж стосується дружини британського прем’єра Акшати Мурті, вона виросла в сім’ї так званого індійського Білла Гейтса — мільярдера й власника технологічної компанії Нараяни Мурті.

Ця жінка ну дуже багата, а так і не скажеш :)

Ця жінка ну дуже багата, а в побуті виглядає скромно 

Тесть Сунака входить до списку 12 найбільших підприємців нашого часу за версією журналу Fortune. Його статки оцінюються щонайменше у два мільярди доларів. Чоловік, за чутками, інвестував в передвиборчу кампанію свого зятя. 

За даними видання Daily Mail, доля дружини Сунака в компанії її батька складає понад півмільярда доларів, крім того, жінка має власний бізнес. Сам Ріші Сунак увійшов до списку 250 найбагатших британців. Значною мірою він потрапив туди завдяки статкам дружини, які прем’єр намагається приховати як декларант. 

Любов до моди 

Модний бутік дружини Ріші Сунака

Модний бутік дружини Ріші Сунака 

Обидві перші леді — і британська, і французька, — обожнюють моду і слідкують за нею. А Мурті її навіть створювала, та й сьогодні має до неї безпосередню дотичність. Адже один з її власних бізнесів — це торгівля елітними чоловічими брендами. 

Дружину Ріші Сунака заснувала власну модну торгову марку Akshata Designs, яка випустила свою першу колекцію у 2011 році. Vogue India жінка розповіла, що працювала з художниками у віддалених індійських селах з метою збереження автентичної культурної спадщини своєї батьківщини.

Індійський модельєр Akshata Murty

Індійський модельєр Akshata Murty

Дехто навіть вважає Мурті фанаткою Індії, адже в Британії вона має статус резидентки без постійного місця проживання.

Жаль, втім вищезгаданий проєкт, як то кажуть, не пішов, і за даними The Guardian, припинив своє існування протягом трьох років.

Проте зараз у її профілі в LinkedIn зазначається, що Мурті є директоркою компанії New&Lingwood, яка продає елітний чоловічий одяг. Причому не де-небудь, а в самісінькому центрі Лондона на Piccadilly Arcade, що є пам’яткою архітектури.

Що ж до першої леді Франції, модні ЗМІ давно охрестили її першою леді стилю. Жінка дружить з провідними світовими кутюр’є та французькими модними будинками, які активно промотує. 

Пераш леді Франції - ікона стилю для француженок

Пераш леді Франції — ікона стилю для француженок

Раніше Інформатор писав про те, як стилісти змінювали образ Олени Зеленської, коли вона стала першою леді. А також про модний вибір української першої леді цього літа.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить