9 тисяч євро на день на стиліста або хороший смак на моду. У мережі обговорюють вбрання голови МЗС Німеччини Анналени Бербок — фото

До постаті голови закордонного відомства Німеччини прикута особлива увага багатьох українців. Тим паче, що наразі цю посаду обіймає симпатична мініатюрна жінка — Анналена Шарлотта Альма Бербок. Інформатор твердо впевнений, що світ врятує не зброя, а краса, тож ми зробили добірку стильних образів цієї впливової німкені. 

Бербок завжди виглядає супердемократично! 

Бербок завжди виглядає супердемократично! 

Під час своїх офіційних виходів чи візитів Бербок тримається доволі прямо. Вона робить такі ж заяви, а її «луки» не переобтяжені великою кількістю деталей чи аксесуарів. Ця лінійність і лаконічність сформували індивідуальний стиль голови МЗС Німеччини. 

Костюм у трендових кольорах та скошений крій - на часі 

Костюм у трендових кольорах та скошений крій — на часі 

Бербок слідкує за модою. Деколи вона обирає цікаві трикотажні сукні зі спущеними рукавами та незвичайною фактурою тканини, іншим часом — однотонні чи у виразний «горох».

Анналена є співголовою німецької політсили 

Анналена є співголовою німецької політсили «Союз 90/Зелені»

Тож, російські пропагандисти навіть придумали байку, нібито міністерка витрачає на стиліста 9 тисяч євро на день, назвавши це «неподобством». 

Синій колір є частим супутником міністерки

Синій колір є частим супутником Бербок

Втім, аналізуючи її зовнішній вигляд, нескладно здогадатись, — жінці й самій вистачає смаку, аби обрати нескладні, втім красномовні комбінації елементів одягу. Очевидно, не треба мати спеціальної дизайнерської освіти, аби поєднати жовтий тренч з виразними гудзиками із синіми джинсами для візиту до Києва. 

Жовтогарячий тренч і темно-сині джинси є вибором, що свідчить - Бербок цінує комфорт 

Жовтогарячий тренч і темно-сині джинси свідчать — Бербок цінує комфорт 

Анналена добирає кольори, які їй личать, враховуючи тренди. Її можна побачити в яскравому червоному або кольорі мандженти, а також у притлумлено-пастельному блакитному чи м’ятному кольорах.  

Сукня модного відтінку на Анналені Бербок 

Сукня модного відтінку на Анналені Бербок 

Схоже, у побуті Бербок схильна обирати казуальні образи, що поєднують рок-н-рольні жакети з джинсами та трикотажні блузи зі стильними шкіряними куртками. 

Зовсім трішечки глему зайвим не буде: блідо-блакитна шкірянка до темно-синьої сукні

Трохи кежуалу справі не нашкодить: блідо-блакитна шкірянка до темно-синьої шовкової сукні

Довідка. 43-річна Анналена Бербок з 2018 року по 2022 очолювала німецьку політичну силу «Союз 90/Зелені». З грудня 2021 року вона є Міністеркою закордонних справ Німеччини в уряді канцлера Олафа Шольца. З 2013 року Бербок була депутаткою Бундестагу.  

Виросла Бербок разом з двома сестрами та кузинами на старій фермі у селі неподалік Ганновера. В юності займалася стрибками на батуті, в 16 років за обміном рік провела в США.  

Після іспитів абітури Анналена вивчала політологію та публічне право в Гамбурзькому університеті та міжнародне право в Лондонській школі економіки й політичних наук. Закінчила навчання, отримавши академічний ступінь магістра з міжнародного публічного права (LL.M.)

М'ятна сукня з коричневими лодочками викликала захоплення навіть у критиків 

М’ятна сукня з коричневими «човниками» викликала захоплення навіть у схильних до критики 

Бербок висловилася за посилення тиску на Росію через її агресію по відношенню до України. Міністерка, зокрема, вважає, що уряду Німеччини слід було раніше відмовитись від підтримки російського газопроводу «Північний потік-2».

Також, вона висловлювала жаль з приводу того, що країни Заходу не можуть безпосередньо втрутитись у війну, аби захистити цивільних українців. 

Голова МЗС Німеччини Бербок одружена з політичним консультантом Даніелем Холефлайшем, від якого має двох доньок. Сім’я проживає в Потсдамі, Бранденбург.

В простій чорній куртці Бербок сфотографували на тлі знищеного міною авто 

В простій чорній куртці Бербок сфотографували на тлі знищеного міною авто 

Раніше Інформатор повідомляв, що у Німеччині назвали кількість заблокованого в Україні продовольства через зрив росіянами «зернової угоди». 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить