У Луврі зазвучить українська мова: Олена Зеленська розповіла деталі

В одному з найвідоміших музеїв світу — паризькому Луврі — незабаром з’явиться аудіогід українською мовою. Всі охочі зможуть прослухати екскурсію цим легендарним місцем рідною мовою. Це не тільки питання зручності та доступності, але й презентації України на міжнародній культурній арені. 

«Моя особиста радість: незабаром український аудіогід з’явиться саме тут, у неперевершеному Музеї Лувр. Попереду величезна робота. Але це справжній знак поваги до України та нашого народу. Мала нагоду особисто подякувати за сприяння цьому президентці Лувру Лоранс де Кар», — написала Перша леді України Олена Зеленська у своєму Twitter. 

Фото: Олена Зеленська 

Фото: Олена Зеленська 

Аудіогіди українською у світових музеях 

Це проєкт, який ініціювала Олена Зеленська у 2020 році. Його мета полягає у тому, щоб у найвідоміших музеях різних країн світу була можливість прослухати екскурсії українською мовою. 

Станом на 2022 рік у світових музеях, заповідниках, храмах та інших визначних місцях запрацювали 50 аудіогідів. Зокрема, у Норвегії, Великобританії, Словаччині, Азербайджані, Австрії та інших країнах. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить